Ах,първи зъбки-къде сте?

  • 912
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Човек без зъби няма.Аз знам,че колкото по-късно се появят,толкова по-добре.Таман по-късно ще паднат после.

# 16
  • Мнения: 2 910
И на Марти първото зъбче изби късно, чак на 1г.и 1м.

# 17
  • Мнения: 3 116
На нас първото зъбче ни изби на 9 месеца и половина, на годинка вече имаше 8  зъбчета Crazy

В градинката познавам 2-3 момиченца, на които първите им зъбчета избиха на година - година и 2 месеца  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 677
А аз какво да кажа -Валето още няма- а е на година и 2 седмици
Но изобщо не се притеснявам Hug

# 19
  • Мнения: 445
Нормално е. Нашето първо изби на 8,5 мес. Скоро ще се появи, не се притеснявай!

# 20
  • Мнения: 11 818
Няма за какво да се притесняваш, както са ти казали мамите - няма дете без зъби! Питай бабите кога са поникнали вашите зъбчета (на теб и на таткото), по принцип е генетично.

# 21
  • Мнения: 6 164
 #Crazy лелеее! а аз съм се зашашкала, че сме на почти 5 месеца и няма зъб Joy ... То и на мен първия ми е бил на 7 месеца.

# 22
  • Мнения: 465
Няма място за притеснение Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 377
Не се притеснявай - на Рая първите 2 зъбчета излязоха на 9м., а на годинка имаше вече 8:)

# 24
  • Мнения: 2 498
Миме, споко бе....както са ти казали няма човек без зъби...на Симона първото зъбче се показа на 1г. и 3 мес., а на Иса на 8 мес.....ще видиш, че съвсем скоро и ти ще се похвалиш с озъбване  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 700
Калоян е почти на 10 месеца и няма зъби. А още от както направи 6 месеца взех да го набеждавам, че ще му растат и нищо.

# 26
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
И на Иван първото зъбче (тоест първите две долу) изби на 8,5 м. Сега месец по късно излязоха и горните две с разлика от три дена едно след друго. Не се притеснявай нищо ненормално няма.

# 27
  • Мнения: 212
Не се притеснявай, и аз като теб си мислех, че моето дете ще остане беззъбо. Първия (и единствен до сега) зъб й изби на 10,5 мес. Сега, три седмици по-късно сме в очакване и на втория  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 409
Няма за какво да се притесняваш, както са ти казали мамите - няма дете без зъби! Питай бабите кога са поникнали вашите зъбчета (на теб и на таткото), по принцип е генетично.
Не се притеснявай на Ели и избиха на 1г,2м. Peace

Общи условия

Активация на акаунт