Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Незнам дали тази тема е изобщо за тук...
Миналата година дъщеря ми тръгна на ясла през м. септември и й бихме противогрипна ваксина. Чудя се тази година дали да не пробвам с Респивакс.
Вие какво използвате и от кое сте доволни?
Цитирай

гр.Варна

Противогрипна ваксина" Вакси грип" Peace
Цитирай

Не я предпазвам.Лекувам я след като вече е факт.
Не съм привърженик на имуностимулаторите и противогрипните ваксини.Давам и повече плодове (зеленчуците недолюбва).
Цитирай

София

Не съм слагала на децата. Малкият е още мъничък, а щерката е алергична и аз също.
 Само да кажа ако някой слага противогрипни ваксини на децата си да знае, че не се слагат на алергични деца(особено ако има алергия към яйца).
Цитирай

София, точно под звездите

Давам "Зелена енергия" по съвет на хомеопат. Не че не боледуват изобщо, но им минава мноооого по-леко и бързо  Peace
Сестра ми обаче ще слага противогрипна ваксина на дъщеричката си /2г./.
На пролет ще отчетем ефекта  Mr. Green
Цитирай

София и там където не се пуши

Ако сте решили с Респивакс, поне да е Бронховаксом. То е същото, но просто е вносния вариант.
Аз лично за такива неща питам фармацевтите в апреките. Те просто са на ти с такива неща.

А това Зелена енергия ме заинтересува. Досега давам всяка година Бронховаксом, ама това също ме заинтересова, разкажете нещо.
Цитирай

USA

Слагаме противогрипна ваксина
Цитирай

Of the present and into the future

Слагаме противогрипна ваксина

И ние така.Това ще ни е 4 поредна година. Peace
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

С противогрипна ваксина. Това ще е 3 поредна година.
Цитирай

пред компютъра

Ако сте решили с Респивакс, поне да е Бронховаксом. То е същото, но просто е вносния вариант.
Peace

Давам Бромховаксом отдавна на щерката, но не я опазвам много от грипа. Rolling Eyes
Цитирай

Слагала съм и 3 поредни години противогрипна ваксина ,да през зимния период по не боледува ,но дойде ли май месец /дали защото и минава ваксината вече/ се скъсва до сам юни да боледува.При нас това е закон на пролет да го изкара на веднъж.Тази година не мисля да и бия а да пробвам някакъв имунностимулатор.Това мисля аз все пак всеки решава за себе си   bouquet
Цитирай

Берковица

Давам Зелена енергия, Колактив, ЕМК и резултата е повече от добър! Е все още имаме дребни проблеми но разликата е фрапираща от преди с сега.
Цитирай

Никак
Цитирай

New Zealand

детска те4на ехинацея, дъв4ащи детски витамини, коластра на прах, мед с лимон, но най-4есто само мед, 4е с лимона не го иска, плодове
Цитирай

Противогрипна ваксина" Вакси грип" Peace

Ваксигрип е сплит ваксина от по-старо поколение. Предпочитам субединичните Инфлексал и Инфлувак, при които страничните реакции са минимални и се понасят като цяло по-добре от децата. Да не говорим, че Инфлувака е със силиконова игла и убождането е неусетно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора