Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

urtikaria

  • 12 септ. 2006, 16:17 ч.
  • Преглеждания  811  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 28
piem biodroxil za parvi pat i ot  tozi antibiotik mi napravi obriv. Kakvo pravite i davate,kogato vi se e slu4valo.

Реклама
# 1
  • Мнения: 2 003
ако детето е алергично,трябва да се спре антибиотика и да се вземе друг,от друга група

# 2
  • София
  • Мнения: 2 211
Спри веднага антибиотика! Не къпи бебето, защото тези обриви се влошават от водата и слънцето. Обърни се към алерголог, а още по-добре към класически хомеопат, който е и педиатър. Ако детето има склонност към алергии, може да реагира и на храни, затова бъди внимателна и по отношение на диетата. В Dir.bg има клуб АЛЕРГИИ, там можеш да почерпиш много информация.

# 3
  • София
  • Мнения: 30 527
Хм, за кой става дума? "Пием" и "ми направи обрив" не ми се връзва.
При всеки случай - консултация с лекар. Аз самата имам алергия към Пеницилин и от скоро към Тубоцин. Спирам АБ веднага, мажа се с мазила, пия хапове и т.н.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт