Как се запознахте с настоящия ви

  • 6 240
  • 149
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 765
 Запозна ни общ приятел , но при нас по-интересното е не как , а къде - в стриптийз бар  Twisted Evil . Посещавала съм такива заведения 2 пъти в живота си и този път бе фатален... Laughing

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 383
На улицата. Запозна ни обща приятелка, която ме запозна и с предишното ми гадже. Аз тъкмо бях скъсала с него и излязохме с нея да пооплюем мъжката част и срещнахме моя възлюбен с негов приятел. Те се присъединиха на кафе с нас. След тази среща ми се обажда приятелката ми, за разрешение да даде номера на телефона ми.  Wink
По-късно научих, че с неговия приятел са се разбрали по между си за мен.  Flutter

# 32
  • в стаята
  • Мнения: 469
Твърде банално, в университета бяхме в една група. Grinning

# 33
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
По ICQ. Чатихме си около месец преди да се срещнем.
Видяхме се за премиерата на Звездни войни 2
А след 6 месеца заживяхме заедно. И така вече почти 4 години....

# 34
  • Мнения: 2 381
В един клуб....Сервитьорката ми донесе питие и каза, че е от него.После си отправяхме многозначително погледи..., той дойде и се запознахме.От тогава не сме се разделяли loveuuu

# 35
  • Мнения: 651
Работихме в една и съща фирма и така се гледахме дълго време,докато един ден се засякохме на терасата (където пушат повечето колеги),заговорихме се,после имаше фирмено парти и след партито целувка.След това излизахме няколко пъти и след седмица той се принесе при мен,а след 8 месеца станахме и семейство.

# 36
  • Мнения: 5 577
Баща ми ни запозна, те бяха приятели (и още са де) Simple Smile

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
В дискотека. Покани ме на блус, и така. В последствие разбрах, че се е сдърпал с гаджето си и е искал да и стане гадно.

# 38
  • Мнения: 8 917
Е как се запознахте с настоящия ви партньор


Абсолютно случайно...по интернет Mr. Green

# 39
  • Мнения: 240
Бяхме състуденти в един поток.

ами и ние така Peace

# 40
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Обърках куфарите на летището и грабнах неговия вместо моя...

Много ми хареса...като по филмите Wink

В една друга тема бях писала по- подробно. Изрових я,ето с повече подробности  Laughing :
Смешна история...
Учех висшето си в Москва и се прибирах в София за Бъдни вечер. Брат ми ме посрещна, всичко точно, катерим стълбите към апартамента на баща ми- тогава като си идвах живеех при него, а кооперацията е стара, асансьор няма. И така, катерим до 3 етаж, брат ми носи куфара, и казва: " Пак си домъкнала яко водки"- бълбукало му в куфара нещо, а аз обяснявам, че пиенето, което нося не е в куфара , а ми е в ръчния багаж, който аз си нося, но и не му обръщам особено внимание на приказките...
И така, идва време да си разопаковам багажа, тръгвам да отварям куфара и     това не беше моя куфар  Втрещих се направо- бях объркала куфарите. Еднакви модели, еднакви цветове, но... в тарапаната не бях погледнала достатъчно внимателно.
И така- давай обратно до летището, обяснявам на персонала какво е станало, те ми се хилят и  ми казаха, че "господинът с куфара" много ми бил ядосан
Помолиха ме да оставя някакви координати, в случай, че "господинът" констатира някакви липси в багажа  Оставих мобилен телефон.
И така, след Коледа, на 26 декември въпросният господин ми се обади и оттам почна всичко  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3 929
Ами отчаяна от края на поредната си връзка, с приятелката ми решихме да го "отпразнуваме" на по едно питие в дискотека в Студентски град, когато моичкият беше там с компания и ни почерпиха и така...

# 42
  • Мнения: 2 125

В една друга тема бях писала по- подробно. Изрових я,ето с повече подробности  Laughing :
Смешна история...
Учех висшето си в Москва и се прибирах в София за Бъдни вечер. Брат ми ме посрещна, всичко точно, катерим стълбите към апартамента на баща ми- тогава като си идвах живеех при него, а кооперацията е стара, асансьор няма. И така, катерим до 3 етаж, брат ми носи куфара, и казва: " Пак си домъкнала яко водки"- бълбукало му в куфара нещо, а аз обяснявам, че пиенето, което нося не е в куфара , а ми е в ръчния багаж, който аз си нося, но и не му обръщам особено внимание на приказките...
И така, идва време да си разопаковам багажа, тръгвам да отварям куфара и     това не беше моя куфар  Втрещих се направо- бях объркала куфарите. Еднакви модели, еднакви цветове, но... в тарапаната не бях погледнала достатъчно внимателно.
И така- давай обратно до летището, обяснявам на персонала какво е станало, те ми се хилят и  ми казаха, че "господинът с куфара" много ми бил ядосан
Помолиха ме да оставя някакви координати, в случай, че "господинът" констатира някакви липси в багажа  Оставих мобилен телефон.
И така, след Коледа, на 26 декември въпросният господин ми се обади и оттам почна всичко  Heart Eyes

Наистина нестандартно и някакси мило Hug

# 43
  • Мнения: 5 475
И аз съм разказвала в фруга тема- накратко- мой служебен майл е бил разпространен на група служители,сред които и той...чухме се по телефона...след около 20 дни се видяхме и така.. Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 726
Дойде на купон в моята стая в студентски град (беше точно по Жан Виденово време когато падна правителството). Харесахме се от пръв поглед.
Вече 9 години сме заедно.

Общи условия

Активация на акаунт