За и против обувките Geox?

  • 3 085
  • 15
  •   1
Отговори

Анкета

Споделете мнение за качеството на обувките Geox

Опции:

  • София
  • Мнения: 3 271
Знам, че има тема за тези обувки, но предлагам да обобщим нещата и затова пускам анкета.
Вие сте  Hug

# 1
  • Мнения: 5 647
Ами аз имам едни такива и съм доволна, защото са удобни, а и не мисля, че качеството им е лошо. Има далеч по-големи боклуци на два пъти по-висока цена.  Wink

# 2
  • Мнения: 13 512
Удобни  са и качеството ми харесва.Мен не ме задоволяват моделите, но за децата  са прекрасни. Е,вече и дъщеря ми не  харесва моделите им за съжаление.

# 3
  • Мнения: 4 806
и аз се вписах при доволните - намирам си модели, удобни са ми, проблеми не съм имала..

# 4
  • Мнения: 364
доволна съм - написах го и в другата тема.

# 5
  • Мнения: 1 313
Много съм доволна

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 563
За себе си не мога да харесам - много са грозни. За детето взех това лято. Започнаха да се разлепят на втората седмица, но не се разлепиха докрай и още стават. все пак като като удобство са доста по-добри от КК за почти същата цена (с намаление)

# 7
  • Мнения: 2 407
Не нося тази марка, защото не ми харесват моделите.

# 8
  • Мнения: 5 255
Доволна съм  Peace

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 21:40 от mam@

# 9
  • София
  • Мнения: 11 648
Преди година и половина купих на сина си пролетно-есенни обувки на GEOX,кожени от вън и от вътре,затворени като маратонки,но с цип!Бях доволна,че детето ще ги носи дълго време!Е познайте колко дълго ги носи,точно 2 месеца и се разлепиха отпред по същия начин както и маратонките от 20 лева!

# 10
  • Мнения: 13 512

A такива ботуши някой да е виждал в София?Че в нашия смешен магазин във Варна има 10 модела

# 11
  • Мнения: 5 255

Преди два дни бях в Geox - не забелязах такива модели  ooooh!
Ако са от новата колекция - към края на месеца ще ги пуснат /да се надяваме/.

# 12
  • Мнения: 1 449

A такива ботуши някой да е виждал в София?Че в нашия смешен магазин във Варна има 10 модела

О, не е смешен никак! В София изобщо нямаха маратонките, които купих на малкия през май. В София се изчерпаха сандалите 32-33, а във Варна имаше 2-3 модела. Хубаво си е във Варна:-)
За съм!!!

# 13
  • Мнения: 1 341
Много са удобни, страхотни са, но моделите  newsm78 ама много са ми еднотипни и от няколко сезона не ми харесват.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 950
Аз не съм си купувала, все гледам и нещо нищо не си харесвам. На мъжа ми обаче половината обувки са от там и е много доволен.

Общи условия

Активация на акаунт