Писмото на любовницата

  • 7 908
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Брррр, това писмо ме изплаши! кик...
За никой мъж не си правя усилията вече. Ще ме прощават, бедните...
Ако мъжа ми спре да ми търпи проядените от молци пеньоари и миризмата на гювеч - да хваща пътя и да търси любовница Crazy. 14-та година сме заедно, но ще го прежаля. Е, сигурно ще порева месец-два... Wink, от благоприличие пред хората Crazy. Майтап!
Винаги съм се чудила, как съумяват някои хора, да живеят заедно с някой от 10 години, да речем... и секса между тях да е песен любовна, всяка нощ и оргазми се леят по чаршафите... Мил ти е човека до теб, ама все възбудена ли си ходиш за него ooooh!?! Дайте рецептата.

# 31
  • Мнения: 3 405
И тя няма да издържи, никой не е съвършен Mr. Green

# 32
  • Мнения: 494
smile3501 за първи път го чета, но доста ми допадна!!

С две думи, без думи.... smile3505

# 33
  • Мнения: 1 006

И тя няма да издържи, никой не е съвършен Mr. Green


Ти пък...той е съвършен.Нали виждаш. Mr. Green

Имам муза, но нямам време да гУ почна писмото на любовника, да види тя аз/ние колко сме съвършени. Joy

# 34
  • Мнения: 3 405
Ще почакам Wink задръж музата докато се освободиш.

# 35
  • Мнения: 1 937
Eто ви още една гледна точка на любовницата.

За тези, на които им се чете  Grinning

"Не се захващай с женени мъже. Те всички са лъжци и егоисти, дори да им посветиш живота си, единственото което ще ти дадат, ще бъдат вечни отлагания и всеки път, когато мислиш, че си спечелила ще ги видиш, че си тръгват. Женените мъже са хора без уикенд, които се прибират в къщи посред нощ, които си отиват докато спиш, без да те целунат от страх да не те събудят. Когато отвориш очи, виждаш, че си сама с удоволствието, което все още се бави и тежи така, че може да те задуши. Женените мъже, Джой моя любов, това е вечното бягство, контрабандното телефониране, ресторантите, които трябва да се избягват, безкрайно отлаганите пътувания, самотната Коледа, празничната новогодишна вечеря “на патерица”, една седмица след края на училищната ваканция.
     Женените мъже са фокусници, които искат винаги да бъдат две места едновременно, но номерът им никога не се получава напълно и те никога не успяват да се измъкнат от сандъка с веригите.
     Загадъчният им поглед отразява тревогата от забравената подробност, натрапчивата мисъл за песъчинката, която ще провали превъзходната им организация. Те не казват никога “да”, а “може би”, навсякъде слагат “ако”, превъзходни граматици на бъдеще-несигурно време, виртуози на условното наклонение, гениални архитекти на лъжата. Култивират шикалкавенето – “честни думи”, обидени протестирания, а когато аргументите свършат, шептят задъхани събаряйки те на леглото: “А това не е ли доказателство за любов?” Всички те ще те обичат, скъпа моя Джой и то искрено, но само ако не отиваш твърде далече. Не преминавай никога границите, ще имаш право само на второстепенна роля, никога на главната, те не изоставят никога тази, която ги чака в къщата, където спят децата им…
Тази мисъл удря право в сърцето, причинява болка, тази присъда без право на обжалване, тази несполука, на
която мама ме обричаше…"

Кой иска да е на нейно място сега?

# 36
  • София
  • Мнения: 122
  newsm78ъъъ,много клиширано т'ва писъмце бре ...

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 08:27 от ariadna

# 37
  • Мнения: 14 488
Скъпа любовницо,

Продължавай да масажираш егото на неумити и недоразабрани (но затова пък омъжени!) коцкари. Когато малко ти поувиснат и жартиерите, и други подробности, тези недомасажирани мъже най-вероятно ще подменят услужливата масажистка с някоя друга. А, ти когато за пореден път се събудиш сама, и когато се сетиш, че най-близкият ти досег с деца е може би ако успееш да погалиш някой малчуган на детската площадка, преди ядосаната му майка да го дръпне настрани от наплесканата като клоун лелка с провисналите жартиери, може пък и да се зачудиш дали не си пропуснала нещо в живота си.
А колкото до неумитите мъжлета: ако можеш, задръж си ги: на нас такива типажи всъщност не ни трябват.


 newsm10 newsm10 smile3525
страхотен постинг Алиса! smile3501 по-добре и по-точно казано няма.

# 38
  • Мнения: 4 371
Лелеее, какви страсти се вихрят тук. Има истина и в трите писма мен ако питате Mr. Green

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Писмото си е чисто женско творение. Само една жена би могла да мисли, че ще "задържи" (ама, че грозна дума и действие) един мъж със секси дрехи, постоянна готовност за секс, задушевен разговор за коли.
Моят житейски опит показва, че мъжете (конкретно) не изневеряват, защото жена им е сгафила. Mr. Green. Обикновено (има и изключения, разбира се) мъжете изневеряват, защото са безкрайно неуверени в мъжествеността си. А това не зависи от вас, мили дами.
Така че, влюбвайте се в уверени мъже.  Peace

# 40
  • Мнения: 2 495
Лелеее, какви страсти се вихрят тук. Има истина и в трите писма мен ако питате Mr. Green
И при мен е така...Изтръпнах като го четох

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Любовница!!!??? - Свободнооо! Явно всичко опира до достойнството мъжко - не бих се състезавала за един трибуквен.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 271
Според мен въпросът е жената да си избере каква иска да бъде. Или ще е съпруга, майка и домакиня, или любовница - не може и двете едновременно...  Любовницата, която е описана в писмото не готви и за това не мирише на манджа, не мие чинии и за това има страхотен маникюр, не е раждала деца и за това няма стрии и бюста и е перфектен, няма финансови проблеми и болни деца и за това винаги е в добро настроение, не прави секс всеки ден и за това всеки път, когато е с него и се иска, и изобщо, занимава се само с това да е любовница - НЕВЪЗМОЖНО!!!!
Мъжът също би трябвало да си избере с каква жена иска да бъде и да го направи - не може и двете едновременно... С любовницата е тайно - само от време на време  и когато тя пожелае. Съпругата рано или късно би разбрала за любовницата и ще го напусне, така че просто трябва да избере.
А и друго ми прави впечатление в писмото - изтъкнати са единствено плюсовете за любовницата - че тя винаги е желана, изглежда по-добре и е щастлива. Обаче не е точно така. В същност тя винаги е втората от всяка гледна точка - тя служи единствено за задоволяване на животинския нагон и страдащото его на мъжа. На всички празници и важни за него събития, мъжът е  със съпругата си. Съпругата е майката на децата му, тя му готви любимата манджа, а както знаем любовта на мъжа минава през стомаха, на нея той споделя съкровените си чувства и тайни.
Абе, изобщо, това писмо някой си  е мислел, че е много поучително, като го е писал, но явно не е много надълбоко в нещата и гледа много сапунени сериалчета...
Аз съм избрала да съм съпруга и майка и се радвам, че го изпитвам. Много по-изпълващо е от единя секс и от погледите на мъже с течащи лиги, които изобщо не искат да разговарят с теб, просто "да ти го сложат".

# 43
  • София
  • Мнения: 6 999
Съпругата е майката на децата му, тя му готви любимата манджа, а както знаем любовта на мъжа минава през стомаха, на нея той споделя съкровените си чувства и тайни.

Виж сега, който ти е казал това за любовта на мъжа се е объркал... не с много - само около 2 педи  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 806
Василиса пак ни е Умница Simple Smile

Апсолютно съм съгласна Simple Smile - това е женска, а не мъжка логика. Че външният вид у дома може да задържи един мъж. Ако той е рекъл да хойка, ако ще манекенка да дефилира в хола, без ролки по главата и безупречен грим, с предизвикателно бельо, той може да си мечтае за съседката, дето уханието е типично "запръжено" и лицето и лъщи от изпаренията в кухнята. Е, може да не е чак толкова драматично, но съм била свидетел на несравними на пръв поглед алтернативи ... и избора на мъжете. Ами никак не е така, както е писано в писмото.

Общи условия

Активация на акаунт