Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте,вчера бях на преглед,цикъла ми закъснява с една седмица и лекарката каза че не виждала нищо,но ми назначи ЧХГ,тъй като каза че това било най-сигурното изследване,та въпроса ми е да ходя ли да го правя,тъй като според моите сметки ако наистина имаше бебе трябваше да се види,тъй като трябва да е на около месец.моля ви кажете да ходя ли на това изследване?
Цитирай

София

И как направи това изчисление?
Има два варианта: или си чакаш развитието на нещата търпеливо и не питаш по сто пъти, или отиваш и си изследваш ЧХГ и намираш отговор за състоянието ти веднага.
Възможно е да има бременност и в 5 г.с да не се види, особено с коремен ехограф.
Цитирай

ЧХГ е кръвно изследване - няма да боли Wink Това в кръга на шегата Smile
Ако ти закъснява една седмица, и обикновен уринен тест ще свърши работа. Хем по-бързо ще стане, а и е 3 лв. само Smile

Ако прегледа е бил с коремен ехограф при толкова ранна бременност, тя наистина нищо няма да види.

Успех, стискам палци!
Цитирай
да знам че няма да боли Smile но аз досега живеех със заблудата че ехографа е най-сигурен Smile и си мислех че не е възможно да не го види
Цитирай
ехографа не беше коремен,както казах прегледа ме както трябва,все пак търсехме бебе,но въпреки това го назначи това изледване
Цитирай

Направи кръвния тест.

Късмет!
Цитирай
благодаря Smile да разбирам че все пак има шанс да е бебе ли?
Цитирай

София

Казах ти да не задаваш сто въпроса. Или направи ЧХГ или ЧАКАЙ ТЪРПЕЛИВО!
И не е до преглед "както трябва", а до това колко е пораснал евентуалният зародиш. И колко добър специалист е лекаря. Защото той може да е любезен, но това не е гаранция за добра квалификация.
Цитирай

BABYLAND

Най-добре си пусни кръвен тест за бременност. Дано резултата е такъв, какъвто желаеш!
Цитирай

София

Didi Здравей Very Happy.Според мен си пусни кръвният тест и ти пожелавам резултата да бъде такъв какъвто го желаеш Hug.Късмет мила Very Happy
Цитирай

Бургас

И аз мисля, че е най-добре да си направиш кръвния тест. Може да си имала късна овулация и бебето да е станало просто по-късно, още да е много малко, за да се види на ехографа!
Щом лекарката те е изпратила, значи има защо.
Цитирай

didi__ моето бебе също не го виждаха на първите прегледи и то с вагинален ехограф. Направихме ЧХГ и даде високи нива, от което заключиха, че имам извънматочна щом още не виждат плода в матката. Няма да изпадам в подробности, но отложихме операцията за следващата седмица и когато отидох да ме приемат в болницата БЕБИ СИ БЕШЕ В МАТКАТА! Има много причини да не се види рано - късна овулация и съответно по-малка възраст от предполагаемата, ниско разположение, обърната матка и т.н.
Правила ли си домашен тест? Ако и той нищо не е показал отивай бързичко за ЧХГ и чакаме резултат Smile
Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.