А ДНЕС ИЗВЕЖДАХТЕ ЛИ СИ ДЕЦАТА 21.12?

  • 1 552
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 521
моите от 40 минути спят като малки порчета на терасата, та се чудя дали да ги прибирам вече ? Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 200
Всеки ден излизаме на раходка без изключение, и сега след малко излизаме облечени с космнавт и с количката, че иначе бррррр.........

# 2
  • Мнения: 1 517
нямаме зимни гуми на количката и ще пропуснем Laughing

# 3
  • Мнения: 717
А къде ги водите, просто обикаляте с тях ли? Имаме парк наблизо но докато стигна и трябва да се връщам  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 6 521
ние сме на балкона - ако няма помагачи -количка + две деца + багаж ми е невъзможно, иначе с кошниците ги извеждам на площадката - имаме 4 около блока  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Marina M
А къде ги водите, просто обикаляте с тях ли? Имаме парк наблизо но докато стигна и трябва да се връщам  Sad


Аз просто обикалям

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Ние отидохме до поликлиниката и се оказа ,че лекарката си е сменила графика .Не можахме да си проведем консултацията.Ще ходим пак следобяд Close
Но не е студено и не съжалявам за разходката....

# 7
  • Мнения: 4 915
Аз днес се забудальосах с попълването на едни документи и закъсняхме за разходката. Сложих я в чувалче - и в леглото на отворен прозорец сега спи. Иначе не бих пропуснала днес, температурата е приемлива, не вали много, вятърът не ни е проблем - ако е много силен, слагам дъждобран върху количката.
Откакто излизаме на разходки (от 16тия й ден), сме пропуснали само 3-4 дни - заради мъгла и когато сучеше през час... Simple Smile  Blush

Иначе обикалям...Има някакво подобие на градинка в кв. Слатина - до реката, но там направо ти  се завърта свят от обиколки, че е мъничка; а и постоянно маневрираш по тесните алеи и избягваш сблъсък с други колички. Мотая се и в междублоковото пространство, а няколко пъти щурмувах и парк "Гео Милев" - до зала Фестивална.

# 8
  • Мнения: 1 381
тя мойта количка е като със зимни гуми , ама много навава сняг - пък да го опаковам под дъждобрана не ми се ще. Може малко на балкона да излезем

# 9
  • Мнения: 1 077
Ммм, да...
Голям ден.
Първо - празник с дядо Коледа в яслите. Ние с Ида бяхме на гости, защото иначе сме в къщи до средата на януари. Голям купон...
После с Ида в космонавт, две кила ябълки и цифрово фото - в маршрутката до Тракия. И пред Сани ми щукна да взема и елха. Ха сега си представете картинката.
Та, с Ида, две кила ябълки, цифрово фото и елха - в рейса.
А сега - имаме си украсена елха, Ида спи доволна, а аз - тук.
 Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:

# 10
  • Мнения: 1 512
Ние живеем в гарсониера без балкон Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil , затова облякох малката с грейката, отворих прозореца и стояхме така около двайсетина минути, гледахме един чичко, който си чистеше колата, едно детенце, което си правеше снежен човек на площадката и едно куче, което се щураше насам- натам. Та това ни беше " разходката". Утре планирам по- дълга разходка навън с МПС-то   1stroller

# 11
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Да, малкият много се радваше на снега и се опитваше да го яде  Stuck Out Tongue , а аз бях цялата мокра  Sad

# 12
И ние регистрирахме едно4асово излизане с лятната коли4ка.Голяма борба падна от моя страна,ама на юнака май му хареса.Прибирайки се купих 1 хляб,дадох му кори4ка да си гризка(ина4е мен ще изяде!) и пред входа що да видя-кори4ката му паднала на кра4ето,а юнака задрямал дори Laughing [/url]

# 13
  • Мнения: 1 517
При нас не е толкова студено, вали един мокър сняг и никакви майки не се виждат навън, но аз смятам като се събуди и нахрани бебка да поизлезем. Много ми става кофти ако не я изведа някой ден, все едно не съм си свършила част от ежедневните задължения. Пък и мисля, че трябва да свиква с всякакво време и да се калява, за да не се разболява после, като тръгне на детска градина.

# 14
  • Мнения: 4 473
Трябваха ми някои неща от магазина и така съчетахме разходката с пазаруването.

Общи условия

Активация на акаунт