Вманиачвате ли се на тема "Козметика"?

  • 1 973
  • 48
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз например по-рано си бях направо немарлива по отношение на козметиката-ползувах само обикновен крем "Нивеа" за лице и то от време на време и понякога някакъв си  лосион за тяло.От около година,обаче,съм станала направо маниачка.Постоянно следя какви нови продукти излизат и само някой да похвали нещо ,не се успокоявам докато не си го купя/естествено ако отговаря на финансовите ми възможности/
Това ,обаче,не ми пречи пак да съм си немарлива и да забравям или да си призная да ме домързява понякога да следвам всички процедури-почистване,тонизиране,ексфолиране...и т.н. Embarassed
Не знам на какво се дължи-сигурно на ЕГН-то-ха-ха-ха Laughing
При вас как е?

# 1
  • Мнения: 614
Старая се в нищо да не се вманиячавам.

# 2
Ами аз -за жалост май да!Постоянно купувам  Rolling EyesЧак се дразня от себе си но не мога да спра!Последните ми покупки-лак за нокти и гланц за устни на essence.Не че ми бяха належащи,но Crazyмания!

# 3
  • Мнения: 1 313
безнадеждно и непоправимо вманиачена съм

# 4
  • Мнения: 35 891
кой, аз ли?!?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
ОХ, болна тема - козметика...Постоянно си поръчвам от чужбина да ми праща леля, ама ако ви кажа, че и половината неща не съм ги ползвала....няма да ви излъжа Sick

# 6
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Не съм вманиачена, но обичам да си купувам козметика. За сега поне 90 % от продуктите, които имам си ги ползвам до край. Понякога подарявам по някое мое червило на майка ми - май, че с количеството на закупена козметика от този тип прекалявам  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
безнадеждно и непоправимо вманиачена съм

и аз   Confused

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не съм.
И аз използвам "обикновен крем на Нивея"...
Имам доста козметика, в никакъв случай много скъпа, но ми задоволява потребностите. Използвам си до край всичко.

# 9
  • Мнения: 8 505
Не съм вманиачена.Не следя кое е най-новото.Всъщност трудно се доверявам на нещо,което не съм ползвала до момента (затова и почти винаги си прося мостри).Не се заривам с козметика,купувам само необходимото.

# 10
  • Мнения: 6 155
Обичам да пазарувам козметика и да си купувам разни ненужни мазила, но чак вманиачена не съм  Stop



п.п. Какво му има на крем Нивея?   Thinking

# 11
  • Мнения: 1 986
  "Вманиачена" е силно казано за мен..... newsm78
   Вярно е,че много обичам да си купувам козметика и парфюми Wink,имам повече от необходимото вкъщи и продължавам да си купувам,ако нещо ми хване окото Laughing,но....мога и да се въздържам/макар и трудно Mr. Green/

# 12
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не съм се вманиачила. Но това само поради финансови причини  Confused Ако имах възможност да купувам винаги това, което искам, 100% щях да съм луда по темата.
Но сега си правя сметката, проучвам и избирам предимно това, от което наистина имам нужда.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Не мисля  Naughty По-скоро съм на моменти...но си имам един минимум на козметика, която ползвам и под него не падам  Grinning

# 14
  • Мнения: 8 917
Ако това, да държа на качествена козметика е вманиачаване - тогава съм маниачка Crazy Peace

Общи условия

Активация на акаунт