Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 340 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Вчера бях писала в една друга тема, но реших да пусна нова, надявам се да ми помогнете със съвети и идеи  Wink

Ужасно ме дразнят пердетата в хола ни, от както съм ги сложила искам да си сменя, но просто не мога да измисля с какви.
Ето тук първите 3 снимки са на част от хола и на първата се вижда малка част от сегашното перде.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=60696&photo=1

Приемам предложения всякакви.
Цитирай

Привет,
И аз се заглеждам за пердета и за това разгледах тематар но съвет не мога да ти дам.
Обаче много ми харесаха покривалата на диваните, били ми казала от къде мога да си купя такива.
Благодаря предварително

Цитирай

София

А защо държиш непременно да са пердета? На този интериор римски щори ще стоят много добре. Те са красиви, практични и създават уют /по мое мнение/. Виж сайта на Гершман.
Цитирай

София

А защо държиш непременно да са пердета? На този интериор римски щори ще стоят много добре. Те са красиви, практични и създават уют /по мое мнение/. Виж сайта на Гершман.

Мдааа и аз май съм се спряла на тях, да видим кога ще ме огрее обаче, че идват малко солено.
Дори ходих в магазина на Гершман и за това, което искам ще ми излязат към 300 лв.  Whistling
Цитирай

София

..
Обаче много ми харесаха покривалата на диваните, били ми казала от къде мога да си купя такива.
Благодаря предварително

Оранжевото покривало е от един магазин на Екзарх Йосиф, продава се на метър и излезе към 40 лв. за това диванче, а на другия диван плата е обикновено хасе, но ми хареса като цвят, за да го съчетая с една от стените.
Цитирай

София

Като се замисля, те и едни пердета ще излязат горе - долу толкова. Защо не поизчакаш, докато събереш парички? Или "сърце не трае"?
Цитирай

София

Със сигурност ще изчакам, аз така или иначе в момента имам пердета,просто исках да е нещо наистина много готино, за да се разделя със старите   Smile
Цитирай

София

Най-хубавите пердета които съм виждала са в магазин Кортина-в Бъкстон,там си харесах доста пердета,обаче цените на които ми харесаха тръгваха от 200лв.метъра ShockedА също и в едно магазинче срещу мола на Стамболийски,макар че и там не бяха евтини.Иначе евтини и пак хубави има на Христо Ботев -магазина се казва Елегант Wink
Цитирай

София

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35984&photo=41
има доста идеи Hug
Цитирай

Ето малко и от мен,тук са актуални тези тук
Цитирай

София

mama Bobo, знам я тази колекция, но благодаря все пак  Wink

Diorella, наистина има доста интересни предложения тук, ще ги използвам за една друга стая  Party
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.