Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

колко време трае полетът до Финландия? Не можах никъде в нета да намеря отговор на въпроса, а искам да знам, тъй като изпитвам ужас от самолети. И колкото по-кратко е, толкова по-добре.Благодаря предварително!  bouquet
Цитирай

ами от летището , има си сайт - в колко тръгва самолета и в колко пристига , колко пауза имаш на летището , всичко има
 Smile
Цитирай

usa

Ти това за полет ли го броиш? Mr. Green
Цитирай

София

Прати ЛС на Мама от Финландия и тя ще ти каже..., чее може да не види темата.
Цитирай

Ти това за полет ли го броиш? Mr. Green

Ами като ме е шубе.... Mr. Green

ами от летището , има си сайт - в колко тръгва самолета и в колко пристига , колко пауза имаш на летището , всичко има
 Smile

Ами сайтовете, които намерих чрез Гугъла не дават подобна информация. Истина е, че не сколасах и всичките да ги прегледам, ама те са толкова много, че просто няма как. Исках да питам тук, защото е възможно все някой да е летял до там!
Цитирай

Прати ЛС на Мама от Финландия и тя ще ти каже..., чее може да не види темата.
Ей, гениална идея! Как не се сетих! ooooh! Много ти благодаря!  bouquet
Цитирай

usa

Спокойно.  Hug Щом все още питаш за полети, а не си си купила вече билет за някой автобус, не си толкова зле. Smile Провери сайта на летището, както са ти казали, и сайта на авиокомпанията, с която смяташ да летиш.
Цитирай

Шопия

Ако не си много на зор и защото много те обичам утре ще проверя и ще ти кажа  Love.
Цитирай

Рони, слънце, не се ангажирай, милинка.  Love Аз вече писах на Мадам от Финландия, ама още не ми е отговрила, защото е офлайн. Предполагам, че до утре ще имам отговор.
Цитирай

Шопия

Не ми е никаква трудност. Даже ще ми бъде приятно. Настрой се за около 3 часа при директен полет. 
Цитирай

София

По груби сметки 3-4 часа...Ама ти споко, има къде къде по-рисковани неща от пътуването със самолет.
Цитирай

...Here I Am On The Road Again...

svetlana_78, не знам дали ще те разочаровам или зарадвам, но мисля че полета беше 4 часа-избери си хубав самолет и пътуването ти ще бъде по-леко! Успех и приятно изкарване във Финландия! Peace!
Цитирай

Стара Загора

И си купи хапчета (да не ти стане лошо и да Sick) Peace
Цитирай

Ами май наистина е добра идея да си взема хапчета! Днес споделих с една моя колежка, че ме шубе от полета. А пък тя взе да ми разправя как неин вуйчо също изпитвал панически страх и как като най-накрая се качил при излитането получил инфаркт. Не е починал, ама... Та аз както съм я подкарала може и да повторя примера му. Шегувам се. Ще се стегна. Мислех да взема да позадуша страховете си с глътка алкохолчец newsm40. Ама като прочетох в  темата за страх от летене, че не бива.....Жалко. Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

Аз обожавам да летя (за жалост ми се случва рядко).Но това е благодарение на хапчетата, защото без тях съм... Sick Sick Sick.Когато пътувах за първи път, се сещаш, така че те съветвам да си ги купиш.Ако искаш даже ще ти пусна на лични аз кои съм си взела.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора