Отговори
  • Мнения: 251
Спомнете си някоя ваша постъпка, която после определихте като глупост или се смяхте над нея.То с мъж освен глупости какво можеш да правиш ама все пак................. Thinking

# 1
  • Мнения: 2 212
Правила съм глупости, не е като да не съм...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...
Иначе веднъж тичайки и гледайки назад в него се блъснах в един гараж челно; друг път съм излизала от часове и то по философия (дето обичах да философствам) под предлог, че имам неотложна работа, а то за да го видя него...абе училищни тръпки и щуротии...

# 2
  • Мнения: 6 417
А защо не добавиш в заглавието "...и коя е най-голямата глупост, която са правили заради вас"? Романи бих написала, ама кой ли ще ми ги чете? newsm78

# 3
  • Мнения: 5 577
Секс - от малкото ми сексове половината са глупост. Майкоууу  ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 393
...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...

Същото бе и при мен.
Принципно компромиса със себе си и унижението- това са ми "глупостите" на мен.
За конкретни случки, честно казано,  не помня.

# 5
  • Мнения: 1 983
ами вързах се на един муньо, който 1 месец висеше по блоковете и етажите с цел - самоубийство, та същия толкова ме беше психирал със заплахи от типа на "ако се разделим ще скоча", че аз 1 месец му търпях всекидневните простотии, тогава си мислех, че наистина ще скочи и въпреки вече породилата се омраза към него от моя страна го търпях "щото к'во ще кажат хората, ако верно скочи, аз не съм чак толкова безсърдечна...." и т.н.
ей го нА, вече 3 години и нещо се чудя как може да съм била толкова глупава, при положение, че всички ( в т.ч. и нашите) се опитваха да ме убедят, че няма да го направи, на моменти чак ме е срам от себе си, че съм била толкО тЪпа Embarassed

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...

Същото бе и при мен.
Принципно компромиса със себе си и унижението- това са ми "глупостите" на мен.
За конкретни случки, честно казано,  не помня.

И аз се подписвам под това.
Хем осъзнавах. че е глупост и пак.... така в продължение на 10 години  ooooh!

# 7
  • Мнения: 292
Хаха, мислех си, че ревността му ще се кротне, като ме опознае по-добре  Rolling Eyes, като се успокои и види, че не му давам, т.е че няма повод и т.н. И така близо 3 години - докато съвсем не ми се свършиха акумулаторите. Но... живота учи - умиране има, отърване няма  Laughing.
Добре, че избягах овреме Wink

# 8
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Май и мойте глупости са от секс ... ама моят не е малко  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

Например не избягах, като видях на един какъв му е тънък и дълъг... Embarassed Обаче с годините  се научих да казвам не и да изчезвам , а не да се притеснявам каква ще ме нарече после, защото ТОЙ се е провалил...  #2gunfire

Също и от доверчивост съм правила глупости, ей, голяма патка съм още може дете да ме излъже- то мойте си ме лъжат, де  Mr. Green...  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 4 555
ами вързах се на един муньо, който 1 месец висеше по блоковете и етажите с цел - самоубийство
Ох, и аз имах един такъв случай, ама не един месец, а почти една година  ooooh!
Това със самоубийствата е страшен тормоз, не знаеш какво да направиш... На практика те изнудват, а ти се чувстваш виновния, ужасно е.

# 10
  • Мнения: 677
Хем осъзнавах. че е глупост и пак.... така в продължение на 10 години  ooooh!
Лалка,съчуствам ти..10 години  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 326
Ами, ако се броят 2 изгубени години, много илюзии, че най-накрая нещата ще потръгнат и няма само аз да го бутам напред....
Общо взето вече разбирам колко истина има в това: "В любовта не могат да те излъжат - излъгал си се сам..."
Ама, пък прабаба ми казваше нещо, което си повтарям, когато не се справям много-много с положението: "Когато Господ затваря врати - отваря порти" - така стана и при мен...  bouquet

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Хем осъзнавах. че е глупост и пак.... така в продължение на 10 години  ooooh!
Лалка,съчуствам ти..10 години  Twisted Evil

Тони, не съм за съчуствие, а за бой. Ама какво да се прави - младо, зелено бях тогава  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Най - голямата ми глупост е, че се ожених за него, още по - голямата, че го търпях 7 год., добре че свърши тази глупава история Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами той си идва от почивка, заявява ми най-спокойно, че там се е срещал с друга, че към мене вече няма нищо и аз - реееееев Mr. Green Страдах месеци наред. Луда жаба hahahaБях на 15 и ин лов Heart Eyes Сега съм значително по-дърта и значително по-не ин лов, но пък ми е по-спокойно Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт