Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!
Моля ви за съвет и за някакво мнение, случвало ли се е на някоя от вас? Сина ми е на 11 месеца, изключително будно дете, развива се нормално, като изключим вратлето...Периодично си изкривява вратлето ту на ляво, ту ня дясно, изглежда като схващане, дори понякога го боли Sad. Самото схващане трае 3-4 дни, след това вратлето му се изправя и всичко се нормализира за десетина дни, след това отново отпуска главичка на другата страна...моля ви дайте съвет, отчаяна съм..

Цитирай

Mediterraneo

Не знам дали някой ще ти даде по компетентен съвет- детето трябва да го види лекар!
Цитирай

Чехия

Може чисто и просто да му липсват минерали, най-вече Магнезий или пък може да има проблем или травма на  мускула  Sternocleidomastoideus, но при всички положение се консултирайте и педиатър.Трябва да се изключат и нараняване по протежението на шийните нерви.
Успех.
Цитирай
Пропуснах да кажа, че говодих на маса лекари..Ортопед, невролозите бяха трима...Казват че спроред тях е мускулна слабост която ше израсте..но е наистина адски страшно когато го видя сутринта с увиснала главичка..не знам какво да си мисля, много е страшно наистина, а той се смее и играе, прави всичко нормално..дали на някой не му се е случвало..да ме успокои или да ми препоръча специалист..
Благодаря за вниманието   bouquet
Цитирай

Чехия

А обясниха ли ти на какво се дължи тази мускулна слабост?
Цитирай
Точно това е най-гадното Sad никой нищо не обяснява сякаш е нещо супер често срещано, а в същото време на никой познат не се е случвало Sad...Наистина се чувствам в безисходица защото искам да му помогна, а не знам как   newsm45 newsm45 ...Роден е секцио, това изключва да е родова травма, няма скъсяване на мускул също така..Не знам, по цял ден правя некомпетентни предположения, влудяващо е... #Crazy
Цитирай

Чехия

Била ли в ортопедията в Горна Баня ?
Иска ми се да мога да ти помогна, но щом не имало родова травма това е добре може наистина да се касае сама за слабост, въпроса е дали не се препоръчва нещо като корсет...... може пък да се налови да се правят нещо като упражнения за заздравяване на мускулатурата.
Цитирай
Много ти благодаря за вниманието и аз си мисля за някакви гимнастики, масажчета, но никой не ми е казвал за подобни неща..Можеш ли да ми препоръчаш някой невролог..
Цитирай
По-скоро подробности за Горна Баня?
Цитирай

Чехия

Малко е трудно да ти препоръчам вече, преди бачках в Пирогов и там има много добри специалисти( но малко или много се занимават със случай по спешност), но от години не съм в Бг и съм по-изгубила връзките........ За Г. Баня там съм лекувана аз от Луксация на тазобедрените стави и има невероятни специалисти поне аз съм доволна няма и следа от заболяването.
Само не се отчайвай още е само на 11м. и има време да се развият добре нещата.
Цитирай
Много благодаря за инфото, само ще можеш ли да ми кажеш пълното наименование на тази клиника за да намеря координтите?
Цитирай
Извини ме за "soffy", сестра ми пък се опитва да забременее Wink това е нейното име тук..
Цитирай

Чехия

ДУБ по ортопедия и травматология     кв. "Горна баня",  - това мисля че е Успех
бул. "Никола Петков" 56    тел. 56-84-321
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.