Актуални прически

  • 3 486
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Гледам,че си сьгражданка. Я кажи при коя фризьорка ще ходиш?

# 16
  • София
  • Мнения: 3 046
...
 Актуални цветове този сезон (според Тошо Тошев и салона му) са кафеникавите нюанси (лешниково) с по-тъмно кафеви кичури. Косите са средна дължина и начупени.

Мерси за идеята  Hug Аз бях замислила да си правя шарени светли, но май ще съм демоде с тях  Naughty

# 17
  • Мнения: 5 622

 Дуцката се подстрига точно като Гала. Бяхме заедно като купи списанието и каза, че ще го носи на фризьорката си да я направи като нея. Ако помните, беше си пуснала и темичка с ефекта от промяната  smile3521


А между другото, направи ми впечатление, че на ГАла гърдите са и пораснали нещо  Thinking Дали не си е сложила силикон и тя?  newsm78

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Не се престраших да си скъся косата/поне за сега/ Embarassed
Разбрах от фризьорката ми,че сега е на мода къдравото.
Няма да се къдря,но ще опитам с ролки.
Сигурно ще се направя кестенява-сега съм нещо като блондинка.
Кажете вие чували ли сте какво е модно във фризурите,цветовете?
Кремена,фризьорката ми се казва Зоя-по рано работеше в Арлет,а сега си направи свой салон на "Отец Паисий".Много е добра-ще ти пратя ако искаш телефон.

# 19
  • Мнения: 4 371

 Дуцката се подстрига точно като Гала. Бяхме заедно като купи списанието и каза, че ще го носи на фризьорката си да я направи като нея. Ако помните, беше си пуснала и темичка с ефекта от промяната  smile3521

Спести ми писането Heart Eyes Между другото на мен ми расте ужасно бързо косата, очаквайте в скоро време изненада Crazy

А между другото, направи ми впечатление, че на ГАла гърдите са и пораснали нещо  Thinking Дали не си е сложила силикон и тя?  newsm78
Може да е бременна newsm78 И корем ми се вижда newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 377
Прическата не е лоша. Не е и трудна. Подкъсява се косата на необходимата дължина (ако питате мен  на малко  по-дълга коса ще стои по-готино)  после се филират краищата. Може с бретон, може и без. Ако косата не е напълно права ами е чуплива или стои бухнала, всекидневното използване на преса е задължително. Прическата не е ангажираща и е лесна за поддръжка.    newsm10
 Актуални цветове този сезон (според Тошо Тошев и салона му) са кафеникавите нюанси (лешниково) с по-тъмно кафеви кичури. Косите са средна дължина и начупени.

Малко off, ама не се сдържах - как подстригва този човек / Тошо Тошев / не е истина просто - бързо и ефектно и определено подбира прическата добре. Само веднъж ходих в салона му, после ми идваше малко нанагорно / като цена / .

# 21
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И този вариант тук ми взе очите.Все още не съм ходила при моят фризьор да питам дали ще стои добре на моята глава.

# 22
  • Мнения: 793
Хайде сега, пак ще ме карате да се подстригвам, тъкмо порасна, но пък аз все си харесвам къси прически за моята чупливо- къдрава коса, и все са за права коса сутрин съм с шепите с вода, иначе съм все едно някои ме е праснал с правата лопата  Mr. Green Пък не съм от хората които си играят с преса и не съм и убедена че ако не съм като разплетена кошница някои от приятелите ще ме познае, ама пак се замислих  newsm78 Много ми харесва прическата на Гала.

# 23
  • Мнения: 5 622
И този вариант тук ми взе очите.Все още не съм ходила при моят фризьор да питам дали ще стои добре на моята глава.


На тая снимка Гала наистина изглежда бременна  Thinking

# 24
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Абе, и на мен така ми изглежда newsm78 но на имаш поща само с по голям/коригиран/  бюст ми се стори

Общи условия

Активация на акаунт