Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Голям проблем! Купих си супер официални обувки, но се оказа, че много ме стискат отпред на пръстите. Понеже кожата е доста мека (все пак е изкуствена) не смея да експериментирам сама. Благодаря ви за вниманието предварително!  bouquet
Цитирай

в Бургас

За 30 минутки нека постоят във фризера и след това ги обуй с плътен чорап, постой с тях минимум час. Ако е нужно повтори процедурата още веднъж или 2 пъти, докато усетиш, че ти пасват на краката без проблем.
Цитирай

При мен се разширяват само с ходене Sad
Ако можеш, пробвай да ги нахлузиш с някой по дебел чорап и ги разтъпчи вкъщи.
Цитирай

По принцип сипваш вътре спирт,тургаш обувчиците на копитцата и тропкаш цял ден из къщи.Ама с тая мека кожа ме притесняваш Confused
Цитирай
Оле, благодаря за съвета. Отивам веднага. А ако знаеш колко обувки съм подарила така.. и аз все боса си ходя. Много, безкрайно много благодаря
Цитирай
А, спирт не смея. Правила съм тоя трик, обаче тая кожа наистина изглежда заплашително мека. Страх ме е, че направо ще си пусне боята. Иначе спирт у нас колкото искаш. Благодаря все пак.  bouquet
Цитирай

София-Дружба 2

Занеси ги на обущар-там имат специален калъп за разширяване на обувки.
Цитирай

Чувала съм, че като се намажат с крем за ръце от вътрешната страна омекват и се разширяват лесно. Успех  Peace.
Цитирай

Едната от булченските ми обувки ми стягаше.. и аз потърсих съвет тук.. и във фризер слагах и се разхождах в къщи, не помогна особено... Сватбата си изкарах страхотно без да мисля за обувките, но вечерта като ги свалях и кожата ми искаше да се отлепи с тях..   35 35
Сега ако трябва да ги обувам  Shocked Shocked... не мога да ходя на токчета и това е..
Цитирай

Преди съм ги носила на обущар, да ми ги разширяват с някакви калъпи.
Сега бих ги изхвърлила или ако са нови- подарила! Peace
Цитирай

старата столица:)

Ако ти стискат на пръстите...май няма спасение. Едно е ако искаш да се отпуснат на ширина, ама на дължина?????
Цитирай

Варна

Понеже кожата е доста мека (все пак е изкуствена) не смея да експериментирам сама.
Изкуствената кожа не се разширява...по-добре  ги подари  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.