Помооощ! Как се разширяват обувки

  • 2 554
  • 11
  •   1
Отговори
Голям проблем! Купих си супер официални обувки, но се оказа, че много ме стискат отпред на пръстите. Понеже кожата е доста мека (все пак е изкуствена) не смея да експериментирам сама. Благодаря ви за вниманието предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 251
За 30 минутки нека постоят във фризера и след това ги обуй с плътен чорап, постой с тях минимум час. Ако е нужно повтори процедурата още веднъж или 2 пъти, докато усетиш, че ти пасват на краката без проблем.

# 2
  • Мнения: 53
При мен се разширяват само с ходене Sad
Ако можеш, пробвай да ги нахлузиш с някой по дебел чорап и ги разтъпчи вкъщи.

# 3
  • Мнения: 237
По принцип сипваш вътре спирт,тургаш обувчиците на копитцата и тропкаш цял ден из къщи.Ама с тая мека кожа ме притесняваш Confused

# 4
Оле, благодаря за съвета. Отивам веднага. А ако знаеш колко обувки съм подарила така.. и аз все боса си ходя. Много, безкрайно много благодаря

# 5
А, спирт не смея. Правила съм тоя трик, обаче тая кожа наистина изглежда заплашително мека. Страх ме е, че направо ще си пусне боята. Иначе спирт у нас колкото искаш. Благодаря все пак.  bouquet

# 6
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    Занеси ги на обущар-там имат специален калъп за разширяване на обувки.

# 7
  • Мнения: 936
Чувала съм, че като се намажат с крем за ръце от вътрешната страна омекват и се разширяват лесно. Успех  Peace.

# 8
  • Мнения: 769
Едната от булченските ми обувки ми стягаше.. и аз потърсих съвет тук.. и във фризер слагах и се разхождах в къщи, не помогна особено... Сватбата си изкарах страхотно без да мисля за обувките, но вечерта като ги свалях и кожата ми искаше да се отлепи с тях..   Joy Joy
Сега ако трябва да ги обувам  Shocked Shocked... не мога да ходя на токчета и това е..

# 9
  • Мнения: 4 392
Преди съм ги носила на обущар, да ми ги разширяват с някакви калъпи.
Сега бих ги изхвърлила или ако са нови- подарила! Peace

# 10
  • Мнения: 1 546
Ако ти стискат на пръстите...май няма спасение. Едно е ако искаш да се отпуснат на ширина, ама на дължина?????

# 11
  • Мнения: 13 512
Понеже кожата е доста мека (все пак е изкуствена) не смея да експериментирам сама.
Изкуствената кожа не се разширява...по-добре  ги подари  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт