Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 216 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Чакам вашите предложения!
Мислим да сложим долу от грапавите плочки че имаме детенце с ДЦП и трябва да не се хлъзга като го водим или носим...
а на стените от по-големите
не смятаме да слагаме фриз че много се оскъпява, а парите са ни по-нужни за лечението му...
помогнете ни че нямаме много време да обикаляме и търсим

кажете и за тапетите моля ви какви са цените и къде има по-ефтини

Благодаря ви!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

между два живота

вижте в Практикер  bouquet
Цитирай

густо майна Филибето

kuneto, колкото и да са грапави плочките, ако не са тези за отвън, все се плъзга. Освен това за да се получи добре наклона пък е нужно да са от по-малките размери. Аз си бях купила чехли от ТСМ, които не се плъзгаха на мокър теракот и така си реших проблема.
 Аз много харесвам тапетите в Бриколаж, има и евтини, но качеството им не е кой знае какво. Не могат да се мият. Аз заради моето дете(знаеш проблема), понеже всичко опипва с ръка, съм решила - бял латекс, поне да мога да оправям като го нацапа с нещо, защото цвят не мога със същия нюанс да коригирам.
Цитирай

София

Българските плочки са от порядъка на 12-13 лв/кв.м и качествени. Погледни тук за координати:
http://www.siko-s.com/
http://www.ceramix.org/

Продават се едни гумени килимчета за баня, мисля че целта им е да предотвратят пързалянето там където са поставени...
« Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 22:33 от Svetla1 »
Цитирай
Скоро  купувахме тапети и ги взехме от домко има много хубави но после наши познати ни казаха от къде да си вземем по евтини и като отидох до там съжалих че сме дали толкова пари това е на красно село след пазара продължаваш посока люлин като минеш кръстовището веднага в дясно магазина е смотан но има интересни тапети най скъпите бяха 8.5 имаше и по 2,3 лева ще се радвам ако съм била полезна
Цитирай

София

В Домко от време на време правят намаление на тапетите, тези за баня са им много, ама много хубави. Аз съм доволна. Smile
Цитирай
В  с.Равно поле по пътя за Половдив  е представителния магазин  и склада на Ceramix АД. Има фаянс  по 8лв. второ качество  но и всичко останало е по-ефтино. Скоро гледах баня с едни много хубави фризове със слънчогледи и коридора на наши познати с теракот и фаянс на тази фирма - изглеждаше много добре. Smile
Цитирай
В строителните супермаркети от типа Практикер и тем подобни стоките са по-евтини, но рядко предлагат качество.

Отидете в Сико, склада под моста на Подуене, в началото на Ботевградско шосе, а за добър и евтин балатум и др. в Декор център на Орион, люлин, зад Макдоналдс.

Но ако имате излишни пари, можете да ходите другаде. Наскоро купувах гореизброените, обиколила съм абсолютно всичко... Вервайте ми! 35 #Crazy
Цитирай

София

За да не се хлъзга пода в банята можете да вземете някое килимче - сега има много хубави, а и на прилични цени. Нашите бяха 2 за под 10лв. от метро. Родителите ми например имат доста скъпи плочки за баня, подовите са специално направени уж да не се хлъзгат, но на мен винаги ми е напрегнато като стъпвам, ако го няма килимчето, защтото е изпрано и съхне. Мисля, че е добро решение, а и няма такова значение какви ще са плочките отдолу!
Цитирай
Споко момичета! Не се хлъзгайте. Има български серии, които са направени толкова релефни, че направо ми приличат на гранитогрес?!? Но все пак си е теракот. Моите бяха точно такива, но не помня серията, бяха на Кай, купих ги от Сико и струваха към 13лв. квадрата. Не съветвам да се хвърляте на по-евтино.....

А фаянса ми беше пак към 12-13 лв. Мисля че е прилично. Вкъщи не мога да поддържам черги в банята, все пак у нас имам каракачанска овчарка. Вече ми е лошо от косми навсякъде, а косми и в банята е гнусно вече
Цитирай

София

http://www.jessica.bg/
Представляват всички бг фабрики и са основните доставчици на М. Бриколаж, Практикер и т.н.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.