добър ендокринолог - Варна

  • 429 836
  • 824
  •   2
Отговори
# 810
  • Мнения: 27
Здравейте може ли номера на др Златанова, понеже намерих един но няма вайбър а разбрах че там по често записвала часове,в супердок няма никакви часове,а мнението ви за нея какво е,благодаря предварително

# 811
  • Пеликания
  • Мнения: 2 484
Това е номера - 088 345 3214
Не го е сменяла. Зависи и за какво ще ходите. Бях при нея октомври месец (от години ходя при нея), доста се чака, поне два часа закъснение имат часовете. За това, което отидох аз (висок инсулин и аденом на надбъбрека) съм доволна от назначеното лечение. След 6 месеца съм на контрола.

# 812
  • Варна
  • Мнения: 1 780
Последният път съпругът ми вися 3+ часа - отказа се от прегледа, за който се записа месец по-рано. Май иска да я сменя, много зачестиха такива случаи.

# 813
  • Мнения: 27
Това е номера - 088 345 3214
Не го е сменяла. Зависи и за какво ще ходите. Бях при нея октомври месец (от години ходя при нея), доста се чака, поне два часа закъснение имат часовете. За това, което отидох аз (висок инсулин и аденом на надбъбрека) съм доволна от назначеното лечение. След 6 месеца съм на контрола.
Аз искам да отида заради висок пролактин и четох че е добра,затова искам да запиша час

# 814
  • Мнения: 41
Добра е, но е изключително претоварена. Освен, че винаги е звън график, според мен в някакъв момент, тази претовареност ще доведе до претупване на пациентите.

# 815
  • Мнения: 27
Добра е, но е изключително претоварена. Освен, че винаги е звън график, според мен в някакъв момент, тази претовареност ще доведе до претупване на пациентите.
А някоя друга също добра да ми препоръчате,понеже ми е спешно за другата седмица или за тази ако може някоя.

# 816
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Препоръчвам Мариела Бъчварова. Относно часове идея си нямам.

# 817
  • Мнения: 952
Аз също съм доволна от д-р Мариела Бъчварова.

# 818
  • In transit
  • Мнения: 11 664
И аз предпочитам д-р Бъчварова.

# 819
  • Мнения: 59
Здравейте!
Преди 2 години случайно открих завишено тсх, щитовидните са по-скоро близо до Долна граница . Беше година след раждането на детето ми. Вече 2 г всички хвалени ендокринолози само искат да проследявам на 3м.хормоните, но до там. Тсх последната година е 3 и ..Щитовидните хормони се менят, но са много далеч от оптимални.
Честно казано ако преди нямах симптоми, вече имам проблеми със съня и оскъден цикъл, акне. Е, отново лечение никой не ми предписва. Храненето ми е добро, чела съм много за хипофункцията, та цяла книга мога и аз да напиша, но в момента ми се ще да намеря читав ендокринолог, който да ме вземе на сериозно. Морфологично жлезата ми била идеална. Поднормено тегло съм, а ям много. Приемам селен, цинк, магнезий и още какво ли не.
Моля, препоръчайте ми лекар, който би ми назначил лечение, дори и чисто пробно да е, за да видя дали след 6-12 месеца ще имам подобрение в симптомите.
Благодаря!

# 820
  • Мнения: 1 870
Няма добър ендо във Варна, който да гледа оптимални хормони. Чувала съм добри мнения за Златанова, но няма часове до юли. Освен в София, не знам къде другаде. В крайна сметка ако е претоварена, защо не си вземе асистент или да отвори клиника?

# 821
  • Мнения: 59
Няма добър ендо във Варна, който да гледа оптимални хормони. Чувала съм добри мнения за Златанова, но няма часове до юли. Освен в София, не знам къде другаде. В крайна сметка ако е претоварена, защо не си вземе асистент или да отвори клиника?

Посетих я лятото, въобще не обърна внимание на нивата на хормоните ми, само като видя ‘идеалният’ образ на ехограф и каза, че съм здрава.
Имам препоръка за София, смятам в някакъв етап да посетя, но така или иначе исках да се следя в града, защото определено не ми е удобно да откачам всеки път до София за преглед.
Тук съм посетила вече всички хвалени и досега нямам успех.

# 822
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Няма добър ендо във Варна, който да гледа оптимални хормони. Чувала съм добри мнения за Златанова, но няма часове до юли. Освен в София, не знам къде другаде. В крайна сметка ако е претоварена, защо не си вземе асистент или да отвори клиника?

Посетих я лятото, въобще не обърна внимание на нивата на хормоните ми, само като видя ‘идеалният’ образ на ехограф и каза, че съм здрава.
Имам препоръка за София, смятам в някакъв етап да посетя, но така или иначе исках да се следя в града, защото определено не ми е удобно да откачам всеки път до София за преглед.
Тук съм посетила вече всички хвалени и досега нямам успех.
Препоръчвам Ви Д-р Мариела Бъчварова.

# 823
  • Мнения: 96
Здравейте!
Някой знае ли работното време на д-р Златанова??!
Здравейте,
Може ли някой да напише актуален телефон на д-р Златанова в кабинета и на ул.Проф. Д-р Георги Георгиев 20. Благодаря!

+359883453214

# 824
  • Мнения: 92
Аз от Бъчварова не съм много доволна. Преди няколко дни бях при нея. При положение, че и изкарах старите си изследвания от 2г назад и имам Хашимото ми назначи само и единствено ТСХ. Малко не сериозно ми се стори. Питах защо изследваме само ТСХ, отговорът беше защото бил основният щитовиден хормон.
А какво става с ФТ3 и ФТ4, ТАТ, МАТ не е ясно....

Търся си нов ендокринолог.

Общи условия

Активация на акаунт