Домошари ли сте ?

  • 3 613
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 648
Ъхъм Hug    Като гледам и малката ми прилича по това, обичаме да ходим на вън, но я усещам какво удоволствие изпитва и като се приберем Heart Eyes
   

# 46
  • Мнения: 3 818
Не. Един ден да съм си вкъщи без да излизам и на другия вече съм подивяла. Но пък като цяла седмица не съм се свъртала вкъщи, ми е хубаво веднъж да не изляза.  Laughing
Иначе сезоните не ми влияят, най-много обичам зимно време да съм навън и да се разхождам Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097
Навремето много хайманосвах, ама сега, на дърти години станах домошарка. Само плетката дето не съм подхванала... Grinning

# 48
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Много обичам да съм си в къщи! дано по-бързо стане това пак да имам време за деца и къщни удоволствия...... Praynig

# 49
  • Мнения: 677
Домошар съм..Само да успея да се сетя за адреса си..И ставам домошар!

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Домошарка Peace (мъжо даже е по-голям от мен Laughing).Аз поне от време на време имам изблици на антидомошарство, ама при него това е рядкост Mr. Green

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
В събота и неделя много ми се хайманосва ама през седмицата след работа много ми е кеф да се прибера и да се излегнем по диваните да гледаме нещо по ТВ-то или пък нещо ДВД ...И ако има нещо интересно за четене ... Щерката вече е 5 годишна така че се оправя сама и се заиграва и си гледа детски филмчета на нейното ДВД със слушалките така че сега има спокойствие Laughing

# 52
  • Мнения: 2 212
Интересно ми стана и леко парадоксално, уж повечето сме се събрали хаймани тука, а как сме се във форума не знам и нищо не изпускаме от форумския живот  Laughing Laughing Laughing

# 53
  • Мнения: 2 550
Последната година станах домашар, но почна да ми минава и пак захайманосвах  Mr. Green

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Навремето много хайманосвах, ама сега, на дърти години станах домошарка. Само плетката дето не съм подхванала... Grinning
И аз така. То с дечурлига как да хайманосваш? newsm78

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 704
непоправим, отявлен, досаден, скучен домошар отдет' да ме погледнеш
обожавам да си стоя вкъщи. не е свързано с никакви периоди, сезони, възрасти и так далее.
лошото е (всъщност може би е хубаво),че мъжът ми не е такъв

но има ли идея за разходка на язовирче,планинка, горичка, полянка..там съм

# 56
  • Мнения: 11 310
Назад към природата го изпълнявам с най-голям кеф.
Но... иначе си ми е най гот да се изтегна на дивана с книжка и да не излизам.

# 57
  • Мнения: 5 103
Не съм домошар.

# 58
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Хич та хич не съм домошар.  Ако си просетоя повече от ден без да излизам се изнервям ужасно. Студ, дъжд, жега - нищо не ме плаши. Мъжът ми е точно обратното.

# 59
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дай ми да си седя у дома на мен. Хем и работя вкъщи. Това обяснява моята поява тук.  Mr. Green
Човек изкуква в един момент.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт