Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 90 отговора

Very HappyЦелува те ли ги ,
или се съгласявате с фразата че "децата се целуват докато спят"
Аз не мога да се владея,направо ги размазвам от целуване.
А давате ли на други хора да ги целуват?
Цитирай

Стара Загора

Целувам ги постоянно и двамата.  Laughing
Цитирай

София

И аз го целувам постоянно. То сега ако не го целувам кога...
Цитирай

София

Целувайте ги докато са мъничета, защото като поотраснат не дават да ги пипнеш "били големи" и не трябвало да се държим с тях като с мънички. Племенника ми стана на 8 години и вече не дава да го цункаме, защото само сме го излагали така. Дъщеря ми и тя не дава, поради причината че е голяма...Изобщо не се чудете - гушкайте и ги цунквайте  bouquetпри малките  е важен тактилния допир.
Цитирай

София

Целувам ги постоянно. Но на други хора не давам, освен баща им и бабите Laughing.
Цитирай

София

Разбира се!Но вече е голям и започна да не дава Laughing
Цитирай

Постоянно  kiss
Цитирай

София

Целувам я постоянно  Love
Цитирай

София

Много, много и постоянно я целувам newsm76 и гушкам, но и тя няма против - много е любеобвилна.
Давам да я целуват само най-близките /тя не дава на всеки от тях, а какво остава за непознат/.
Цитирай

Варна

Постоянно я целувам и гушкам! Толкова е хубава и мекичка, и сладка! Просто не мога да се въздържа!
Цитирай

Ей-сега го мачках дребното... толкова е пухкаво и мекичко- като някое меченце... и непрекъснато ми казва "Мамо, гушкай ме"- нито то се уморява, нито аз. Направо го изяждам. Кака й също, но е вече по-голяма, пък и няма къде да я щипнеш.
Цитирай

Не спирам, не се уморявам и те самите много обичат. Гледаме да се наситим сега един на друг, че като ги люсне после пуберитета ще ги гушкат и целуват вече други Laughing
Цитирай

София, Дървеница

Целувам го постоянно, стига да не прекалявам.
Но на други хора не давам  Mr. Green
Цитирай

София

И аз я целувам непрекънато  Love
Цитирай

По милиард пъти на ден. Обича да го правя, но на други хора не дава и по- добре, защото и аз не давам Naughty

Определено е голяма глупост това, че се целуват когато спят. На малките същества им е нужна преди всичко искрената и показана любов, за да растат пълноценни и без задръжки в емоциите. така смятам Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 90 отговора