Целувате ли си децата?

  • 2 890
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
 GrinningЦелува те ли ги ,
или се съгласявате с фразата че "децата се целуват докато спят"
Аз не мога да се владея,направо ги размазвам от целуване.
А давате ли на други хора да ги целуват?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Целувам ги постоянно и двамата.  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз го целувам постоянно. То сега ако не го целувам кога...

# 3
  • Мнения: 581
Целувайте ги докато са мъничета, защото като поотраснат не дават да ги пипнеш "били големи" и не трябвало да се държим с тях като с мънички. Племенника ми стана на 8 години и вече не дава да го цункаме, защото само сме го излагали така. Дъщеря ми и тя не дава, поради причината че е голяма...Изобщо не се чудете - гушкайте и ги цунквайте  bouquetпри малките  е важен тактилния допир.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
Целувам ги постоянно. Но на други хора не давам, освен баща им и бабите Laughing.

# 5
  • Мнения: 83
Разбира се!Но вече е голям и започна да не дава Laughing

# 6
  • Мнения: 1 403
Постоянно  kiss

# 7
  • София
  • Мнения: 2 164
Целувам я постоянно  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 17
Много, много и постоянно я целувам newsm76 и гушкам, но и тя няма против - много е любеобвилна.
Давам да я целуват само най-близките /тя не дава на всеки от тях, а какво остава за непознат/.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Постоянно я целувам и гушкам! Толкова е хубава и мекичка, и сладка! Просто не мога да се въздържа!

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ей-сега го мачках дребното... толкова е пухкаво и мекичко- като някое меченце... и непрекъснато ми казва "Мамо, гушкай ме"- нито то се уморява, нито аз. Направо го изяждам. Кака й също, но е вече по-голяма, пък и няма къде да я щипнеш.

# 11
  • Мнения: 11 313
Не спирам, не се уморявам и те самите много обичат. Гледаме да се наситим сега един на друг, че като ги люсне после пуберитета ще ги гушкат и целуват вече други Laughing

# 12
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707

Целувам го постоянно, стига да не прекалявам.
Но на други хора не давам  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз я целувам непрекънато  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 504
По милиард пъти на ден. Обича да го правя, но на други хора не дава и по- добре, защото и аз не давам Naughty

Определено е голяма глупост това, че се целуват когато спят. На малките същества им е нужна преди всичко искрената и показана любов, за да растат пълноценни и без задръжки в емоциите. така смятам Wink

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ей-сега го мачках дребното... толкова е пухкаво и мекичко- като някое меченце... и непрекъснато ми казва "Мамо, гушкай ме"- нито то се уморява, нито аз. Направо го изяждам. Кака й също, но е вече по-голяма, пък и няма къде да я щипнеш.


И ние сме така - стискам малката, докато все още има какво. Каката се източи и глътна бузите - няма я детската пухкавина Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 237
Постоянно,ама и тя си е глезанчица-току ме погледне дяволито и вика "цунки" с леко въпросителна интонация,демек "ще целуваш ли или да ходя при тати ?"

# 17
  • София
  • Мнения: 1 352
Много много ги целувам и мачкам. Особено малкия, че каката не ми се дава много.

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Разбира се, че целувам дъщеря ми Heart Eyes...давам и на цялата рода да я мачка и целува Laughing...

# 19
  • Мнения: 9 685
Аз не мога да се владея,направо ги размазвам от целуване.

 Peace  Но баткото вече започва да се чувства голям и ми дава по-малко.

# 20
  • Мнения: 133
Да, и не спирам роднините.

# 21
  • Мнения: 1 520
Целувам го. И той ми връща.

# 22
  • Мнения: 2 891
Не само го целувам, а и не спирам да му казвам, че го обичам. И тати и баба, и двете лели.....
 Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 271
Да, често се гушкаме и целуваме. Моите определено имат нужда от този физически контакт, особено дъщеря ми.

# 24
  • Мнения: 2 211
Да! И аз и баща му.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Постоянно! Навсякъде, където сваря.... осъзнавам, че скоро няма да мога да го правя така и...

# 26
  • Мнения: 1 547
Целувам, гушкам, мачкам мекичко дете! Не спирам. Баща му също. И той. Идва сам и ме целува.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 639
Непрекъснато се гушкаме с малката и я мачкаме всичките и тя самата иска да се гуши ,големите също обичат да ги гушкам и да им казвам ,че ги обичаме .Като се замисля винаги сме си ги гушкали много и сега е така макар ,че са големи Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Целувам я, гушкам и повтарям колко много я обичам. Сърцето ми просто се разтапя, когато тя каже, ей така без повод: "Мами, дай една целувка"

# 29
  • Мнения: 282
Е как да не го целувам-почти непрекъснато Blush

# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
МНОГО, го целувам и той мен. Понякога чак не може да ме търпи като започна да го мачкам и целувам.

# 31
  • Мнения: 779
Постоянно я целувам и гушкам! Толкова е хубава и мекичка, и сладка! Просто не мога да се въздържа!
И този опияняващ аромат на бебе.....
Често дори прекалявам и той започва да ме бута и да вика "мами тигааа"(мамо стига Laughing)

# 32
  • Мнения: 2 757
Non stop. Той за друго не става. И не преча на никой да го целува. За щастие тук няма смърдели старци от които да ме е гнус.  Peace

# 33
  • Мнения: 329
Постоянно и особено като ми каже "милата мама" ми омекват колената и направо го изяждам целия.

# 34
  • Мнения: 14 133
Да, винаги, когато ми се отдаде възможност. Пък и той си иска да го цункам или гушкам. И аз направо се "разтапям" от умиление в подбни ситуации.

# 35
  • София
  • Мнения: 499
Целувам го винаги и по всяка време  Two Hearts

# 36
  • Мнения: 5 140
Мачкам, пощипвам, целувам, гушкам и така.
Е целувам я и докато спи, изобщо по всяко време.

# 37
  • София
  • Мнения: 154
Целувам я винаги когато ми се отдаде възможност и много я мачкам. Тя също го прави и й е приятно. Това за целуването на децата докато спят според мен са глупости. От къде ще се научат децата да са любвеобвилни, ако не го видят от нас.

# 38
  • Мнения: 3 211
Винаги, когато сме заедно.
Вечер преди лягане имаме ритуал с "мачкунене". Тя даже си търси "мачкането" вечер.

# 39
  • София
  • Мнения: 18 679
ООООООО Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Направо го смачквам от целуване, постоянно и непрекъснато. То толкова е свикнало, миличкото, че само си го търси Laughing Идва, стиска ме с малките ръчички, "Мойта мама! Heart Eyes". Няма по-голямо щастие на този свят Hug

# 40
  • Мнения: 168
Не спирам, не се уморявам и те самите много обичат. Гледаме да се наситим сега един на друг, че като ги люсне после пуберитета ще ги гушкат и целуват вече други Laughing

 hahahaМного си права!Затова и ние правим същото! Grinning

# 41
  • Мнения: 352
Много - особено малката - просто непрекъснато я целувам по пухкавите бузи!

# 42
  • Мнения: 151
Разбира се, постоянно.   love001 Ако сега не го правя, след няколко години те няма да ми разрешават.

# 43
# 44
  • Мнения: 1 134
Много я целувам! Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 4 406
целувам и казвам, че го обичам, но се разтапям, когато той ме целува и казва Аз бичам мама!

# 46
  • Мнения: 891
Много я гушкам и я целувам ! А и тя е свикнала и обича да я целувам.  kiss

# 47
  • Мнения: 215
Да, целувам си го всеки път, огато ми се прииска. След време може и да не ми дава, затова сега си го целувам на воля.

# 48
  • Мнения: 1 117
Винаги, когато мога да го хвана и го нацелувам здлаво. Вече се изживява като много голям и се дърпа , че и последно време го гледам се и трие WinkПостоянно си говорим колко много го обичам и ме пита " Мамо приятелка ли си ми " а аз отговарям " Най-добрата ти приятелка " Mr. Green

# 49
  • Мнения: 10 758
Целувам ги непрекъснато.Направо ги размазвам от целувки.Обожавам ги и не спирам да им казвам, че ги обичам. Hug

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, целувам го......

# 51
  • Мнения: 2 910
Целувам я постоянно и по много Heart Eyes и това удоволствие имат само близките ми хора и приятели.

# 52
  • Мнения: 281
 smile3521 Целуваме се мноооого и постоянно, освен това го гушкаме и "мачкаме"  до полуда Crazy и той обожава тези моменти. Всички имаме нужда от това, но някои хора се възпират (незнам защо  newsm78)

# 53
  • Мнения: 338
Винаги,макар че вече се дърпа.  Kiss

# 54
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Целувам я, постоянно и по много  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Още от бебе обаче, НЕ позволявам да я гушкат и целуват други хора, освен таткото. Даже на бабите не давах да я мляскат. Сега вече, ако тя позволи - да, но рядко ги огрява  Laughing

# 55
  • Мнения: 3 042
Аз не мога да се владея,направо ги размазвам от целуване.

 Peace  Но баткото вече започва да се чувства голям и ми дава по-малко.

и при мен ситуацията е такамва само, че при мен е кака. Wink

# 56
  • Мнения: 1 058
Целувам го постоянно, а когато той ме цунка се разтапям.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз я размазвам от целуване, а и тя прави същото с мен... Grinning
Чужди хора не са си позволявали да я целуват, на близките - давам.

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Целувам ги на поразия, само дето се дърпат доста. Wink

Не давам на другите да ги целуват. Целувки се раздават само в семейството ни. От време на време и от бабите отнасят по някоя целувка, де.

# 59
  • Мнения: 1 202
Да и то много защото зная , че още малко и няма да иска да го целувам а това ще правят гаджетата. Joy

# 60
  • Мнения: 489
   Много, а вече и той целува мама и тате.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 032
Много го целувам, мачкам, гушкам, стискам, Sad но той от сега ми се дърпа.

# 62
  • София
  • Мнения: 625
Разбира се!!!!! Целувам го много Heart Eyes
След някоя друга година няма да ми дава дори да го прегръщам..................

# 63
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, целувам я естествено. Много я целувам. Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 2 467
Целувам я, само да я барна. А като сменям пампата, ела виж какво става  Mr. Green Само като я гледам и ми "потичат лигите" за гушкане и целувки.
 На други хора, освен татето, не давам и не ми харесва сульо и пульо да я млящи  Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 425
Да, винаги когато имам възможност. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 274
   И си го гушка и си го целувам, нищо че вече е "голям"  Mr. Green! Той също много ме гушка и целува  Hug! Виж на други хора не се дава, само понякога на бабите си Mr. Green!

# 67
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не мога да се владея,направо ги размазвам от целуване.

 Peace  Но баткото вече започва да се чувства голям и ми дава по-малко.

и при мен ситуацията е такамва само, че при мен е кака. Wink

Ами като не дават ще си направим други тях да целуваме.  Twisted Evil
И аз се чудя какво ще правя тогава, много обичам да го мачкам и целувам, как ще се владея не знам. И колкото по големи стават по не дават.  Sad

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Целувам го естествено, постоянно. Blush

# 69
  • Мнения: 1 517
Да, непрекъснато ги целувам и двамата. Мачкаме се, гушкаме се...Виждам, че имат нужда от това, пък и на мен ми е приятно.
(като казвам мен, имам предвид и таткото, и той не пести ласки).

# 70
  • Мнения: 8 505
Целувам я,разбира се!
А защо да се целуват само докато спят? newsm78

# 71
  • Мнения: 522
Мъжо ми вика"целувачката" Joy,ама аз само докато го набарам и го мляскам,ма и той се нагажда,на него му вика"мамин глезанчо" hahaha.

# 72
  • софия
  • Мнения: 555
целувам ги, щото тва ще е до време, после някоя "мила снахичка" ще ме измести.
а другите - не давам

# 73
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Разбира се, нали са създадени от любов и за любов! Каката е на 13г., а бебо на 7месеца Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 1 783
 Целувам, гушкам, щипя, мачкам, хапя...Те са ми много гушквателни и целувателни, а пък сина ми през 5 минути ми обяснява колко ме обича...кеф!!!
Колкото до целувките и гушкането от други - кръгът е доста ограничен и то от самите тях и не ми се е налагало да се намесвам. До годинката съм позволявала само на бабите и дядовците и то не по лицето.

# 75
  • Varna
  • Мнения: 503
 Целувам ги гушкам ти и им казвам колко много ги обичам. Баткото винаги като го изпращам и посрещам го целувам макар че е голям не се дърпа а ме прегръща.

# 76
  • Мнения: 135
постоянно се целуваме

# 77
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да, непрекъснато.

# 78
  • Мнения: 603
Да, непрекъснато  Heart Eyesи двамата ги мачкам,когато се сетя Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 101
Непрекъснато го мачкам и целувам  hug

# 80
  • Мнения: 3 550
Целувам го много. Външни хора не са налитали да го целуват.  no

# 81
  • Мнения: 253
Много си ги целувам и гушкам и двамата! Понякога чак се плаша като се замисля колко много ги обичам! Алекс се дърпа от време на време, и затова налитам на малкото smile3504, докато е още будала и дава! Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 399
Много го целувам, а понякога ми идва направо да го размажа от целувки  kiss  love001  love001

# 83
  • Мнения: 161
Целувам я,тя мен също Heart EyesНа чужди хора съм и обяснила,че не бива да дава да я целуват,защото може да я разболеят Embarassed

# 84
  • Мнения: 2 254
да.по много ,замисляла съм се за 2-3 секунди  -не прекалявам ли Embarassedс това обаче не може да се прекали,нали Peace
и пак оначало
 и други го целуват,близки нам разбира се Wink

# 85
  • Мнения: 465
Да целувам ги много Blush Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 149
Направо ги изяждам Heart Eyes

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
И аз целувам много. Смятам, че това е начина да покажеш на децата си, че не бива да крият чувствата, които изпитват, а също така и те самите да бъдат гальовни и обичливи.
Бих казала, че Дени е изключително гальовно дете и вярвам, че това се дължи именно на ласките, които получава в изобилие. Малкото и то върви по неговите стъпки Simple Smile.
 Вчера едната госпожа в новата градина с мила почуда ми съобщи, че големият  я целувал по ръцете Simple Smile

Но аз искам да ви попитам нещо друго във връзка с целуването. Какво мислите за целувките по устата, особено ако детето е от противоположния ви пол ? Намирате ли ги за нередни или напротив ?

# 88
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


Но аз искам да ви попитам нещо друго във връзка с целуването. Какво мислите за целувките по устата, особено ако детето е от противоположния ви пол ? Намирате ли ги за нередни или напротив ?


Чесно казано не го намирам за нередно когато са бебета или до 2г. Иван е на 1г.10м и понякога го целувам по устата, но мисля, че на 2г и нагоре вече, как да кажа, ще изглежда... педофилско  Sick

# 89
  • Мнения: 8 505
Много често я целувам по устата.Нормално е за мен.

# 90
  • софия
  • Мнения: 33
Целува ме ги със съпруга ми и ги гушкаме непрекъснато и примерно 10 пъти на ден ще им кажа че ги обичам.Но не обичам да ги целувам по устата,на всякъде другаде да newsm04

Общи условия

Активация на акаунт