Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте, дали някой има представа къде във Варна може да се намерят качествени обувки за момче - 28,29 р?Миналата седмица обиколих всички магазини, посочени в сайта на КоКо, но или нямаше нашия номер или нямаше модели за големи. Тук в сайта прочетох са обувките на Добрич, но тази сутрин колега на мъжа ми каза, че завода от 4-5 месеца не работи, щели да го продава. Мислих си за булдозер, но нямам време да обикалям Варна. Ще съм благодарна ако някой сподели инфо.
Цитирай

София

Здравейте, дали някой има представа къде във Варна може да се намерят качествени обувки за момче - 28,29 р?Миналата седмица обиколих всички магазини, посочени в сайта на КоКо, но или нямаше нашия номер или нямаше модели за големи. Тук в сайта прочетох са обувките на Добрич, но тази сутрин колега на мъжа ми каза, че завода от 4-5 месеца не работи, щели да го продава. Мислих си за булдозер, но нямам време да обикалям Варна. Ще съм благодарна ако някой сподели инфо.
глупости... ние се върнахме на 21.08 от морето и 4-5 дни преди това пазарувахме. Чакаха и нова продукция на Ромика за момчета преди 5-6 дни позната е ходила и каза че иамло нови неща
Цитирай

Варна

Права си!Ходих и се убедих с очите си.Купихме си даже.Доста е заредено с есенни обувки сега.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.