Въпрос за Cerrutti 1881

  • 7 058
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Преди 2 седмици си поръчах този парфюм от donna.bg. Направи ми впечатление, че капачката е различна от преди - някак си по-лъскава. Преди като съм си купувала този парфюм беше такава:

Дали не ми пробутаха менте или тестер? Струва ми се, че не е много траен.
Някой скоро купувал ли си е този парфюм, променена ли е капачката в близките 1-2 години?

# 1
  • Мнения: 945
Моят парфЮм....   bouquet

Последно си го купувах преди година и тогава капачката беше като на снимката.

Колкото до трайността, не се притеснявай. С времето се свиква към мириzмата на парфЮма и почваш да не го усешташ. Освен това ако си мирише точно като преди, вероятността да е менте е много малка, тъй като е много трудно да се оцели точния аромат на оригиналния.

Ще се опитам до понеделник да погледна тук в магаzините (живея в Германия) с каква капачка се продават и в понеделник ще пиша.

Да допълня, че тестерите са си все същите парфЮми. Никой не проиzвежда специално тестер, би им иzлиzало прекалено скъпо да променят технологията само zа един тестер.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 865
За Черути немога да ти кажа, но скоро някоя мама се беше оплаквала от Дона.бг.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 211
Мисля, че скоро го гледах в една парфюмерия и ми направи впечатление, че е по-различен. Те май на повечето стари парфюми им попромениха я капачка, я шишенце. Възможно е и съдържанието да е вече по-друго, но пак да си е оригинален парфюма.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
Любим ми е от доста години и съвсем скоро го видях в един магазин с капачка каквато ти си показала. Нямам представа дали има нова версия.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 966
Специално за този парфюм -не знам,но аз два пъти съм купувала от Интернет и ароматът въобще не е траен.После разбрах,че това просто са много стари парфюми с изтекъл срок на годност.Само,че за съжаление и в магазините можеш да попаднеш на такива парфюми-колко му е периодично да се подменя стикерът със срока на годност/не говоря на изуст-имам позната,която работи в магазин за маркова парфюмерия/ #Cussing out

# 6
  • Мнения: 133
Имам купен от лъскав магазин през м. юли такъв парфюм само, че светлосиньо или светлозелено не мога да го определя точно цвета. Не съм убедена дали примерно има такива хоризонтални резки на шишето както се вижда на снимката, защото не е при мен, и мисля, че капачката ми е по-скоро нещо като бяло,  но със сигурност не е никак траен. До колкото ми е известно тестерите идват без капачки, така че по-скоро мисля, че си получила парфюма и няма причина да се притесняваш.

# 7
  • Мнения: 1 680
Трябва да мина през някоя маркова парфюмерия да проверя.

# 8
  • Мнения: 1 680
Минах през няколко парфюмерии, но тестерите им са без капачка, а парфюмите са запечатани.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В нашия безмитен магазин "Черути"-то си е със старата капачка - няма промяна!
Преди време мъжът ми беше ми купил от някакъв измислен магазин "Черути" с капачка, каквато описваш, а и "сребърничкото" под нея изглеждаше по-различно - убедена съм, че беше фалшив - след 2-3 часа миризмата му се изменяше невероятно, чак ми беше неприятен... Хвърлих го!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
Гледам, че и в конкорд е със старата, стандартна капачка.

# 11
  • Мнения: 1 680
Сагата продължава:


Здравейте,
Проучихме подробно произхода на закупения от вас парфюм - вносителят гарантира за неговата оригиналност. Производителите периодично сменят дизайна на опаковката - формата на шишето, кутийката или капачката. Различната капачка не означава, че парфюмът не е оригинален. Фактът, че сте разочарована от стока, закупена от нас, е изключително неприятен.
За съжаление поради давността на покупката не можем да ви предложим замяна или възстановяване на парите. Все пак за да докажем добрата си воля, можем да ви предоставим 7% отстъпка при ваша следваща покупка на стока от нашия сайт.
 
Поздрави,
екипът на DONNA
 
__________________________________________________________________________________________________________
 
Zdravejte,
Prouchihme podrobno proizhoda na zakupeniia ot vas parfium - vnositeliat garantira za negovata originalnost. Proizvoditelite periodichno smeniat dizajna na opakovkata - formata na shisheto, kutijkata ili kapachkata. Razlichnata kapachka ne oznachava, che parfiumyt ne e originalen. Faktyt, che ste razocharovana ot stoka, zakupena ot nas, e izkliuchitelno nepriiaten.
Za syzhalenie poradi davnostta na pokupkata ne mozhem da vi predlozhim zamiana ili vyzstanoviavane na parite. Vse pak za da dokazhem dobrata si volia, mozhem da vi predostavim 7% otstypka pri vasha sledvashta pokupka na stoka ot nashiia sajt.
 
Pozdravi,
ekipyt na DONNA
----- Original Message -----
From: Kristina Boneva
To: 'Donna.BG'
Sent: Sunday, September 17, 2006 3:49 PM
Subject: RE: parfiumi


Razbira se, che e narushena celostta na opakovkata – nali triabva da go otvoria, za da vidia, che flakonyt I kapachkata ne sa originalni. Na stranitsata si deklarirate, che vsichki produkti sa v originalna opakovka I s garantirano kachestvo, a se okazva, che tova ne e viarno. Nastoiavam da si polucha parite obratno ili da mi go zamenite s originalen parfium. Eto taka izglejda originalnijat parfium, a sega otvorete edin ot vashite ili elate da vidite moia, za da ustanovite razlikite:



 

Vyv vash interes e da reshite problema vyzmojno naj-byrzo.

 


--------------------------------------------------------------------------------

From: Donna.BG [mailto:office@donna.bg]
Sent: Saturday, September 16, 2006 10:50 AM
To: Kristina Boneva
Subject: Re: parfiumi

 

Zdraveite,

iskreno se izviniavame za prichinenoto neudobstvo. Po princip produktite mogat da se vryshtat ili zameniat v 7-dneven srok ot poluchavaneto im. Bihme mogli da napravim kompromis i da vi zamenim parfuma samo, ako ne e narushena celostta na opakovkata mu.

 

Pozdravi,

ekipyt na DONNA

----- Original Message -----

From: Kristina Boneva

To: office@donna.bg

Sent: Friday, September 15, 2006 9:35 PM

Subject: parfiumi

 

Predi okolo 2 sedmitsi porychah 3 broia EDT ot vas – Cerruti , Sunflowers I Omnia Crystaline. damski

Vchera otvorih EDT “Cerruti 1881”. Okazva se mente. Kapachkata mu ne e takava, kakvato vinagi e bila, kogato sym kupuvala tozi parfium. Osven tova vypreki, che aromatyt e syshtiat e MNOGO netraen.

Tova ne e originalen parfium. Jelaia da vi vyrna tozi EDT I da si polucha parite obratno ili da mi go zamenite s originalno Cerruti.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Малко борба с вятърни мелници ми се струва...   #Cussing out
Дано да имаш успех и да ти възстановят парите!

# 13
  • Мнения: 3 211
Имам купен от лъскав магазин през м. юли такъв парфюм само, че светлосиньо или светлозелено не мога да го определя точно цвета. Не съм убедена дали примерно има такива хоризонтални резки на шишето както се вижда на снимката, защото не е при мен, и мисля, че капачката ми е по-скоро нещо като бяло,  но със сигурност не е никак траен. До колкото ми е известно тестерите идват без капачки, така че по-скоро мисля, че си получила парфюма и няма причина да се притесняваш.
Този, който описваш е Черути самър, той е син.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 563
мисля, че нямаш основания да се притесняваш, поне не заради капачката. Имам такъв, купен миналата година от летището в Париж и наистина е с по-лъскава капачка, с някакъв като че ли меден оттенък. но парфюмът си е съвсем наред и със сигурност не е менте. Все пак аз не бих купувала от бг интернет магазини, все ще имаш познати, които пътуват извън страната и могат да ти купят от някой безмитен магазин, където ментета няма.

Общи условия

Активация на акаунт