крем за мазна кожа?

  • 1 723
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 211
Имало е и други теми, но те са по-стари, може да има нещо по-актуално.
Какъв крем за мазна кожа ползвате?

# 1
  • Мнения: 78


Vichy Normaderm

Това е нощен крем за проблемна кожа(каквато е моята)..Ползвам го от две седмици и съм Доволна!!!Малко е скъпичък за моите разбирания-26лв и нещо..но,знаеш,важно е как изглежда кожата на лицето..Напоследък се заглеждам и по AVENE ,но още не съм проучила какво има за мазна кожа...ако някой има такъв продукт и е доволен-споделете  Wink

# 2
  • Мнения: 78
Забравих да кажа,че през деня не ползвам никакъв крем..Не съм попаднала на някой,който да не усещам тежък,затова ще следя темата..да видим,може да излмислим нещо..

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз ползвах един на Клинианс, бях много доволна, ама как точно се казваше... newsm78 newsm78 newsm78

# 4
  • Мнения: 891
Преди няколко дни си взех серията на Eucerin за проблемна кожа !
Още е рано за конкретни впечатления, но се надявам да не съм си дала парите на вятъра.  Crazy Това беше промоционален комплект, който се състои от гел за измиване, лосион и крем за лице

Ползвала съм Нормадерм на Виши и бях доволна, но ми се искаше да пробвам и нещо друго.  Peace

# 5
  • Мнения: 433
онзи ден си купих на nivea visage за мазна кожа.ползвала съм много кремове,но от тези не ми лъщи кожата,попива много бързо и изобщо не го усещам.изрично пише че няма комедогенни съставки

# 6
  • Мнения: 3 164
Преди няколко дни си взех серията на Eucerin за проблемна кожа !
Още е рано за конкретни впечатления, но се надявам да не съм си дала парите на вятъра.  Crazy Това беше промоционален комплект, който се състои от гел за измиване, лосион и крем за лице


на каква цена го взе??

# 7
  • Мнения: 83
Най-съм доволна от EFFACLAR  на La Roche-Posay. Харесват ми и кремовете на МERCK и ROC. Скъпи са, но си заслужават Wink

# 8
  • Мнения: 891
Преди няколко дни си взех серията на Eucerin за проблемна кожа !
Още е рано за конкретни впечатления, но се надявам да не съм си дала парите на вятъра.  Crazy Това беше промоционален комплект, който се състои от гел за измиване, лосион и крем за лице


на каква цена го взе??

23 лв и нещо, крема си стандартната опаковка, а гела за измиване и тоника са мини опаковки /ще те излъжа точно колко мл са/
Жената в аптеката ми обясни, че всъщност цената си е същата, както ако си купиш само крема за мазна и проблемна кожа на Eucerin, а лосиона и гела ги получаваш подарък!
Но ако се интересуваш ще погледна 

# 9
  • Мнения: 569

   Балансиращ крем Herbina Clear Line, цената му е 6 лв. Освен че не омазнява кожата ми предотвратява образуването на пъпки и има матиращ ефект.

# 10
  • Мнения: 10 982
Матиращият крем на La Roche-Posay, 25 лв.  Peace

# 11
  • Мнения: 3 211
Аз не написах какви ползвам ooooh!
Доволна съм от серията на L'Oreal Pure zone и също на Avon зелената серия за мазна кожа. Лятото също бях с един на Avon с SPF 20 и матиращ ефект. Сега се чудя за зимата какъв да си купя.

# 12
  • Мнения: 23
Аз използвам EUCERIN за проблемна кожа от 1 седмица.Използвам сама измиващия лосион и крема,без тоника.Доволна съм засега.Кожата ми не лъщи и не се омазнява.

# 13
Преди бременността кожата ми беше супер мазна. Бях най-доволна от "Garnier Sinergie PURE", в комбинация с измиващия гел от същата серия. Цената на крема беше около 10-12 лв.

# 14
  • Мнения: 6 167
мазна кожа? колко мазна? къде? как разбра, че е мазна?
кожата ти дехидратирана ли е?
това се оказаха важни въпроси, когато аз търсех Моя крем  Wink
така и разбрах, че мазна може да означава много неща Peace

CLINIQUE superdefence tripple action използвам.
зa  normal to oily skin

кремът е страхотен. цена за 50 мл. - 88 лева ( 30 мл - към 60 лв.)

Общи условия

Активация на акаунт