"Забелване"на пишката-да или не?

  • 960
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 645
Сигурно е обсъждано хиляди пъти-ама и аз да питам
Валето е вече на година- пробвах от втория месец да започна да го правя постепенно -ама не стана ooooh!.Затова се отказах- педито ме посъветва само леко да го правя при баня колкото да го поизмия и ако не стане до годинка- да го заведа на специалист
Та сега съм в дилема- трябва ли да го направя това със специалиста или не? newsm78
Правилно ли е или не насилственното отлепване и може ли да стане от самосебе си?
А аз какво да правя ако не отида при специалист- да продължавам ли да опитвам/ама знам че нищо не става/ или да не предприемам нищо?
Давайте идеи... Hug

# 1
  • Мнения: 1 202
От този мой страх да го забелвам трябваше да го водя на хирург да го направи той. И после доста го боля защото лекаря въобще не го жали като мен а го дръпна рязко. Та затова моят съвет е сама да се пробваш малко по малко да го забелваш.

# 2
  • Мнения: 920
Доколкото разбрах, новите модни тенденции са да не се забелва изобщо и накрая ... на доктор. Аз забелвах непрекъснато - при всяка смяна. Никакви проблеми. И по-силничко.

# 3
  • София
  • Мнения: 84
наистина много пъти е писано за това и ако имаш повече време прочети, аз  всеки ден го забелвам и мия без да натискам, дърпам.

# 4
  • Мнения: 949
Ние до сега не сме забелвали.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Като гледам как си дърпа пишката Йоан ....на 2 е почти..сигурна съм , че сам ще си я оправи.........Нашата е почти забелена...........такъв ужас с това забелване имахме, че аз се отказах.......при следващото момче - никакво забелване...........Потърси из форума....има много теми

# 6
  • Мнения: 7 831
Една от закованите теми е за Фмозата. Там дава консултации и д-р Оги.

Общи условия

Активация на акаунт