"Събира ли Ви се в устата?"

  • 3 276
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 576
Имам голям проблем с тази дума - трябва със сила да ме накарат да я кажа.....

Едно, че аз винаги съм права, но в редките случаи когато не съм намирам друг начин да го изкажа, не и точно с "извинявай".
Затова 99% от случаите когато съм го казала не съм била искрена.

# 31
  • Мнения: 53
Извинявам се.
Но само когато се чувствам виновна или съм наранила любим човек, (макар и без да искам).

# 32
  • Мнения: 711
почти никога  newsm25

# 33
  • Мнения: 2 096
Като видях, че Касиди е пуснала темата си направих петъчни асоциации..
По темата - не ми е проблем да кажа "извинявай".. от опит съм установила, че с тази думичка се спестяват много негативни емоции..

# 34
  • Мнения: 271
За съжаление мноооого рядко ми се събира в устата, мъча я мъча, ейййй не се събира(тая дума).

# 35
  • Мнения: 10 758
Божеее, аз си помислих, че за друго питаш EmbarassedМи нали е петък, та затова Mr. Green
Иначе, нямам проблем с думата.Казвам я винаги, когато знам, че съм сбъркала.Не я пестя.

# 36
  • Мнения: 2 910
Kasidy, изненада ме Mr. Green
Когато разбера, че не съм права винаги се старая да се извиня, но общо взето трудно я произнасям тази думичка Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 7 837
Ама че заглавие  Mr. Green
Събира се в устата ми да, точно по мярка, почти до гърлото  Laughing

Извинявайте  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 520
Използвам я винаги когато се окаже че не съм била права, а съм натяквала обратното пред някого. Нямам "срам" да я използвам.

# 39
  • Мнения: 147
Никакви проблеми нямам с изговарянето на думичката "извинявай", стига наистина да има за какво да се извинявам  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, събира се без проблеми. Laughing Не ми е трудно да кажа "извинявай", когато съм сгрешила. Peace

# 41
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Събира се, а уж не съм с голяма...уста.
Всъщност никак не ми е трудно да кажа "Извинявай". Трудно ми е да приема, че трябва да го кажа.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 423
Въобще не ми е трудно, стига да съм сигурна, че я казвам когато има защо.

# 43
  • Мнения: 670
Винаги се извинявам и не се притеснявам да го кажа.

# 44
  • Мнения: 755
Да събира ми се, тази дума е в устата ми за всичко дори и да те настъпя автоматично се извинявам , не от вина Embarassed , а по навик и въпрос на вежливост. По принцип нямам проблем с нея , но за сериозните неща рядко ми се налага да я използвам и аз като вас рядко греша! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт