Къде сте го правили (кърменето)!

  • 1 498
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Цитат на: andulina

Любо беше на 3,5 м. когато го заведохме на почивка на "Люляците" - Габрово.


Хехе, Митко беше на 5.5 м, като ходихме на "Люляците". Ех, много хубаво беше.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 457
-София Ленд-зад виенското колело. Лора беше на 9 дни тогава.
- Алеко- на паркинга зад станцията на закритият лифт- на 2 месеца и нещо беше
- по гости - това пък най-редовно
- на Панчарево -ама бяхме вътре в колата  Simple Smile
- на пейките в Борисовата градина

# 17
  • Мнения: 5 255
Ако се случи да сме навън и да е време за кърмене :
Редовно в колата;
Веднъж на Бистрица до едно поточе;
Два пъти в приятелки;

# 18
  • Мнения: 1 517
Аз съм доста срамежлива и най-вече кърмя в къщи, най-много в колата, ако пътуваме някъде. А, и веднъж горе на Шуменското плато, седнала на металните стъпала на някаква наблюдателница ли, антена ли, и аз не знам какво беше.  Simple Smile И веднъж на гости на кумовете като бяхме. Разбира се, винаги гледам да съм сама.

# 19
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
И аз в колата-многократно. А като ревне, забравям какво е срам-вадя гърдата и хич не ми пука, даже съм мноооого горда, че мога да дам на малкото си слънце нещо, което никой друг не може! А пък ако на някой простак му бода очите с това-негов проблем Wink

# 20
Къде ли не. На много публични места. Тук определено се приема съвсем нормално явление.
В шопинг центровете и супермаркетите има отделни стаички направени за тази цел. Дори и за хранещите с изкуствено мляко има подсигурени уреди за затопляне на млякото.

# 21
  • Мнения: 2 051
Най-често вкъщи и на тревата на двора, когато живеех в къща.
По гости.
В 1-2 кафенета, но преди обяд - няма хора, няма дим.
Във влак, в кола, в самолет, в такси по време на задръстване.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 788
В автобус, пътуващ по линия Варна-Кишинев  Wink

# 23
  • usa
  • Мнения: 2 113
Цитат на: Andrea$
-Искаш ли като си дойда в родния град да направим една обща "демонстрация"  Mr. Green


кога се чудеше как да се престрашиш, кога почна да подкукоросваш другите демострации да правите  Wink  Grinning ?

а аз съм кърмила навсякъде където се е налагало - в колата, на плажа, в ресторанти, на аерогари, в самолети, по пейки и поляни, в магазини, в учреждения... ако има стая за кърмене я използвах, ако не - намирах удобно място, сядах и кърмех. естествено, не съм размахвала хранилки и не съм подвиквала "хей, гледайте какво правя!", но никога не съм се притеснявала, няма нищо по-нормално от това да нахраниш гладното си бебе. не съм получавала хапливи забележки и коментари.

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
не се сещам за място където НЕ СЪМ кърмила.....Simple Smile
дори в офиса ми се е случвало:)
в ресторант...в парка...абе навсякъде...
последното "външно" кърмене беше в събота в пица "Виктория"...ама така де....няка само ние да ядем:)

# 25
Цитат на: миз

кога се чудеше как да се престрашиш, кога почна да подкукоросваш другите демострации да правите  Wink  Grinning ?


Добри учители ми се паднаха по въпроса  Grinning

# 26
- в няколко самолета на път за дома! при преход от 15 часа, какво друго да направи човек, а бяхме едва на 40 дни? аз се опитвах да се поскрия колкото мога с един шал, но в претъпкания самолет от париж до софия, до мен имаше една мама французойка с по-голямо бебче, която най-безстрашно изкара цица и си нахрани детето.  Grinning  а българите нали сме си малко притеснителни, никой не посмя дори да я погледне като кърми.

- много пъти на гости у разни приятели

# 27
  • Мнения: 2 655
Тук съм отличничка. Laughing  Laughing  Laughing
Почти няма място, където да не съм кърмила АЛИ.
1. колата;
2. болницата;
3. на улицата /сядам на тротоара и кърмя/;
4. в парка;
5. В Буш гарденс / доста/;
6. в магазините /дори и тези за хранителни стоки/;
7. на ресторанти и заведения;
8. на гости /редовно/ и т. н.

Някога дори нямам одялце да я завия. Туквсе още е лято и почти не нося. Малко я скривам под блузката си и толкова.  Embarassed Тук никой не те гледа с лошо око. Напротив всички са информирани за ползите от кърменето и често ми се случва да ни поздравят, че кърмя. В БГ ще продължа по същия начин, без грам свян и комплекси. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт