Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

До колко месеца на бебо температурата от 37.2 градуса е нормална? newsm78
Цитирай

Не съм сигурна дали правилно разбирам, но според мен за ВИНАГИ е нормална такава Т., или поне със сигурност не е Т. за медикаменти Stop
Цитирай

Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East

Погледни тази информация-дано ти е от полза!
http://www.doctorsbg.com/Temperatura_normalna_deca.htm
http://www.doctorsbg.com/Temperatura_visoka_deca.htm
Цитирай

BE, 2260

До около 6 месеца дъщеря ми беше с такава Т. Оказа се, че всикчо е било нормално.
Цитирай

сърцето ми е до морето

все още го къпем но такава температура
Цитирай

София

все още го къпем но такава температура
Не бе, мила.Нямам предвид температурата на водата при къпане на бебето, а температурата на самото бебе.Нали бебетата имат нормална телесна температура около 37.2 градуса.А пък ние около 36.0. Просто се питам до кога по-високата т. на бебетата е нормална /нещо като - кога тази т. се счита за висока, на колко месеца на бебо/ newsm78 Rolling Eyes
Цитирай

София

Скоро спорихме по темата с един педиатър в Гърция.Според него не било нормално.На мен в Испания ми казваха,че до 37,5 всичко е ок.
Цитирай

Габрово

Абе и аз спорих с едно педи, че съм чела в Интернет доста материали за нормалната температура на бебетата че е до 37.2,3, ама тя ме отряза, че не е вярно и да престана да се образовам от Интернет Rolling Eyes
Цитирай
Абе и аз спорих с едно педи, че съм чела в Интернет доста материали за нормалната температура на бебетата че е до 37.2,3, ама тя ме отряза, че не е вярно и да престана да се образовам от Интернет Rolling Eyes

Много интересно! Thinking
Това, което казваш го пише в почти всички книги за отглеждане на малки деца!  Naughty
Цитирай

София

При бебетата телесната температура е малко по-висока , заради ускорената обмяна на веществата . Става въпрос обаче за температура измерена в ушето , в устичката или в дупето . Ако се измери 37,2 на челцето , вече има проблем ! Naughty
Цитирай

София

До около шестия месец,но не трябва да надвишава 37,2;тогава се регулира топлообмена им и това си става температура/разбира се не за медикаментозно регулиране/
Цитирай

София

Много ценна информация!
Благодаря   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.