Бъдещи и настоящи мамчета в UK

  • 19 237
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 818
Видя ли тези линкове,можеш да званнеш на тези хора карат редовно багаж за БГ.Вземат 1 паунд на килограм.Мисля така ще ти излезе най-на сметка.  bouquet

# 271
  • Мнения: 878
1 paund на колко лева е = ?  Embarassed

# 272
  • Мнения: 1 581
1 paund на колко лева е = ?  Embarassed
Виж курсовете в банката, последно лятото съм сменяла към 2,80-2,90лв.

Разгледай тези на ДИорела, че по нормална поща ще ти излезе далеч по-солено  Confused  Иначе ако решиш с пощата, няма значение от коя част на УК пращаш до България.

Иначе ето карти, където можеш да си видиш кое къде е:
http://www.multimap.com (East Sussex)

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 02:58 от иВарна

# 273
  • Мнения: 490
момичета, малко странен въпрос но Embarassed    откъе мога да си сваля филма Време разделно?

# 274
Mami, moiat Alex mi e mnogo bolen. Veche poveche ot mesec sme vse po bolnici i taka i ne mi ostava vreme za pochti nishto....i za Koleda ne mi se misli mnogo. Dnes govorih s maika mi i se setih che kato si biahme v BG tia mu praveshe gris s mliako i mnogo mu haresvashe. Niakoi znae li kak e gris na english i kade moga da kupia. Blagodaria vi mnogo!

# 275
  • Мнения: 1 860
момичета, малко странен въпрос но Embarassed    откъе мога да си сваля филма Време разделно?
Oni, ако не намериш от къде да си го свалиш аз мога да ти го изпратя по пощата. Само ми напиши адреса си на лични.  Hug

# 276
  • UK
  • Мнения: 1 334
мъжът ми казва на грис semolina. аз не съм купувала тук, но би трябвало да се намира-примерно в Теско.

# 277
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Точно semolina, има го и в теско и в азда.
Аз купувам компоти от праскови, без захар, пасирам, слагам на котлона, добавям грис и става много хубаво плодово кремче  Flutter

# 278
  • Мнения: 6 390
Английската банда,
чужбинските майки сме в някаква анкета, въпреки че не ми е ясно точно какво се има в предвид  Blush
Ударете едно рамо
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145570.0

# 279
  • Мнения: 1 860
 Ели, и ти ли душа започна да се бориш за награда?  Mr. Green
Брат ти пристигна ли вече на острова?

# 280
  • Мнения: 6 390
Ели, и ти ли душа започна да се бориш за награда?  Mr. Green
Брат ти пристигна ли вече на острова?
О да да - и за двете  Mr. Green
ама мнооооого слаба агитаторка съм, щом цял подфорум не можем да преборим априлки 2006  Mr. Green
А браточката замина още септември, един път го ограбиха вече... ама иначе останалите неща дето разказва са по скоро позитивни  Wink
Визата му свършва в началото на януари, дали после ще му трябва пак - не ми е ясно, но той не се затормозява с този въпрос  Wink Grinning

# 281
  • Мнения: 1 860
 Момичета, хайде да се прехвърлим в новата тема, че тази стана 15 страници. (Да си помисли човек, че само това дебна  ooooh!)

Общи условия

Активация на акаунт