Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

България и никъде другаде

Благодаря предварително на мамите ,които са ползвали или ползват Ясмин и споделят мнението за този контрецептив!
Цитирай

Най-добрите,които съм ползвала!След о-о 6 мес.употреба,пъпките ми видимо намаляха и ПМС намаляха.Не бих пила други,освен по време на кърмене!
Цитирай

Дания

Аз не  съм впечетлена.Заради ниско дозирания хормон имах оскъдно кървене.
Цитирай

София

Най-добрите,които съм ползвала!
Peace
Цитирай

София

Доведоха ме до аменорея и ги спрях! Иначе съм чувала много положителни отзиви, но всичко е строго индивидуално.
Цитирай

София

Аз съм много доволна, никакви странични ефекти.
Цитирай

Всичко наистина е много индивидуално. На едни им понасят, на друге- не. Аз имах извънциклично кървене от тях.
Цитирай

Varna

Здравейте, АЗ бях 3 месеца на Регулон и беше много зле работата! Не ми идваше редовно настроението ми беше ужасно, да не говорим за абсолютната липса на желание за секс!  Rolling Eyes Откакто започнах Ясмин всички тези неприятни неща изчезнаха. Много съм доволна! Мъжа ми също!  Laughing
Цитирай

Не съм доволна, пих ги 3 месеца, не ми беше добре от тях физически, като ги спрях вече почти 2 месеца не ми е идвала М. Много бях доволна от фемоден.
Цитирай

Пловдив

А каква им е цената за един месец?
Цитирай

А каква им е цената за един месец?
20лв.за една опаковка за 1 месец.

Аз пих 8 месеца Diane35, от тях само качих около 6 кг и след разговор с гинеколог минах на Yasmin и нямах никакави оплаквания,не чувствах глад с тях.Спрях ги и след два месеца бях бременна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.