Супичка с топено сирене!

  • 23 934
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 115
И ние ще я пробваме утре, че днес я видяхме много късно, но сигурно ще е страхотна.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ама много хвалби за тази супичка!  Grinning Ще я пробвам в най-скоро време и аз. Лео дава все интересни идеи!

# 32
  • Мнения: 404
И аз направих вчера супичката. Наистина е много вкусна и стана бързо. Благодаря за рецептата, добавм си я към редовните ястия.

# 33
  • Мнения: 2 220
И аз я направих, но хич не ми стана лекичка. Ако няма никаква мазнина, ще е супер сигурно, пилето и топеното сирене са достатъчни.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 410
мама1+2,лентичките зеле сурови ли ги сложи или запържени?
Довечера ще я приготвя   chef

Сурови. Аз всички зеленчуци така ги слагам, не ги запържвам.

# 35
  • Мнения: 811
Вчера я направих-с 3 литра вода,както беше писала Лео-половината я изядох сама  Mr. Green много вкусна.Лео  Heart Eyes

Мама1+2,благодаря,ще пробвам различни варианти Peace

# 36
  • Мнения: 115
Супата стана много вкусна и се хареса на цялото семейство, като аз импровизирах и вместо пилешко месо сложих топчета от кайма.

# 37
  • Мнения: 377
И ние вчера ядохме супичка.  Wink
Стана страхотна - направих я с бекон и вместо копър /не го обичаме много/ сложих чубрица, мащерка и босилек.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 576
Най-накрая и аз направих тази супичка. Облизах си пръстите. Дори мъжът ми я хареса, а той не харесвал супи със сирена! Става част от кухнята ми! Grinning

# 39
  • Мнения: 115
Понеже супата стана страхотна импровизирах и друг вариант.
Направих крем супа от картофи и сложих в нея едно топено сирене.
По-вкусна крем супа не бяхме яли.
Благодаря Leo, идеята за топено сирене в супа е върха.

# 40
  • Мнения: 811
Понеже супата стана страхотна импровизирах и друг вариант.

Уф,както съм гладна в момента и взех наум да импровизирам  Mr. Green с червено цвекло,морковче...нещо като борш може да стане...ще пробвам   chef

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Лео, жива да си! Перфектната супа за хладно време. Много вкусно, благодаря!

# 42
  • Мнения: 7 474
Лео, жива да си! Перфектната супа за хладно време. Много вкусно, благодаря!

    bouquet Радвам се , че ви е харесала!   bouquet

# 43
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Леле, запалихте ме - ще взема и аз да си я спретна тази супичка....ммммм! newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 5 289
Днес и аз направих таз чудна супка,ми кво да ви кажа вие вече го знаете,разкошно вкусна е просто.Мъжо и той я одобри,дори вече я препоръчах тук там.Лео  bouquet,да си жива и здрава ти и твойта супка. Wink

Общи условия

Активация на акаунт