Успявате ли да скътате някой лев?

  • 5 600
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Не, че се хваля, ама съм си много пестелива. Почти винаги имам лично мои си скътани пари (не кой знае каква сума, но все пак парици), за които мъжо няма и понятие. Отделно в картата си стоят детските на детето, тегля ги може би в годината веднъж за някой по-специален случай. Освен това отговарям за семейните спестявания. Иначе мъжо е с широки пръстенца, като има, има, като няма, няма.

# 121
  • София
  • Мнения: 978
Браво на мамчетата, които спестяват.
Според мен отношението към парите и спестовността се възпитават в детска възраст. Аз и мъжа ми изобщо не държим на парите Embarassed, което изобщо не е за хвалба. Дори и да имахме възможност пак не успяваме.

# 122
  • Мнения: 793
А трудно, но не невъзможно. Лошото, лично при мен, че като откача, в стил писна ми да се стискам и почвам да харча Embarassed

# 123
  • Мнения: 2 700
Временно и за кратко. След време се намира дупка, която да попълним и почваме да живеем пак от ден за ден.

# 124
  • София
  • Мнения: 2 298
Спестяваме, всеки месец част от доходите - за да ги изхарчим за нещо наведнъж.

# 125
  • Мнения: 605
Аз - нееее, срам не срам, винаги си признавам, че през целия си съзнателен живот не съм спестила и 1 стотинка!Просто не ми идва отвътре. В момента в който реша, че съм спестила 50 лева примерно, на следващата секунда са отишли по направление - я дрешки на децата, я някое кремче за мама, я подаръче за тати. Добре че си имам по-пестелив мъж Simple Smile.

# 126
  • Мнения: 2 407
Не, всичко харчим, но се замислям да започна да спестявам, че нищо не се знае.

# 127
аз в едно шише от 10 литра сабирам стотинки мн е ефективно един ден се опитах да ги преброя но кат стигнох до 200 се отказах 

# 128
  • Мнения: 6 315
Рядко успявам.

# 129
  • Мнения: 1 612
За съжаление, не можем да спестяваме. В нашето семейство всичко, което остава отива за лекарства и доктори.  Sad

# 130
  • Мнения: 2 013
В България - рядко. Ако скътаме, то ще са за море или нещо такова. Добре, че се е случвало да работим и в чужбина, щото иначе ooooh! ooooh!

# 131
  • Мнения: 156
Опитвам се колкото мога newsm78. С тази моя мижава заплата какво спестяване.....едвам успях дърва за зимата да си купя ooooh!

# 132
  • Мнения: 1 455
да, мога да спестявам и го правя!

# 133
  • Мнения: 910
да, мога да спестявам и го правя!
Peace

# 134
  • Мнения: 2 040
Аз успявам (рядко, но факт) ... но тъкмо се изкефя и те отидат за нещо, и то наведнъж ... та немога много, много да се нарадвам на пестеливостта си  Laughing ... (не говоря в хиляди ...  Naughty такива случаи НЕМАМ)  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт