Успявате ли да скътате някой лев?

  • 5 601
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 619
да,
всekи мeceц чacT oт мoятa заплaтa oтивa в oтдeлнA cметka.

# 31
  • Мнения: 3 394
за съжаление или за радост всичко, което скътам тук отива за изплащане на ипотеката.

Но в бг си скътах 100 кинта Simple Smile

# 32
  • Монтана
  • Мнения: 499
Задължително трябва да има  във фонда'и аз съм човек' smile3521

# 33
  • Мнения: 2 550
Тц, хич не мога да пестя  Laughing
С колкото и пари да изляза, прибирам се с...нищо  Crazy Laughing

# 34
  • Мнения: 3 394
ние спестяваме късметчетата-за около година се събират около 25 лири на стотинки, но последния месец извадихме късмет -мъжа намери за два дена 15, а аз 5 Simple Smile

В началото на октомври отваряме касичката и купуваме на Стела подарък Simple Smile
Като се роди с тези пари си купих стерилизатора, сега съм заплюла детска печка на Смуби Simple Smile

# 35
  • Мнения: 670
Имаме желание,но обикновенно разходите ни са повече от приходите Sad

# 36
  • Мнения: 1 202
Нищо не можем да скатаваме в близките 10 г. защото имаме да изплащаме заем   Tired

# 37
  • Мнения: 1 259
НЕ! Нищо не можем да скатаем.Ако се наложи нещо спешно опразваме някоя карта и после пълним ooooh!

# 38
  • Мнения: 2 211
Не ни се отдава. Имаме добри доходи, но и двамата сме със широки пръсти.

# 39
  • Мнения: 83
Хич не съм от пестеливите.Квото имам го профуквам.Добре, че е мъжа ми, че иначе незнам.
И при нас е така.Повече харча от мъжа си.

# 40
  • Мнения: 1 416
Не, нямаме спестени пари, нито възможности да скътаваме по някой лев...  Peace
Когато ни трябват по-сериозни суми, вземаме кредит...  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 2 085
Не редовно Mr. Green, но в общи линии-да

# 42
  • София
  • Мнения: 2 623
имам един познат, който си направи експеримент - събираше цяла година стотинки в едно 5  литрово шише от минерална вода. След 1 година ги преброи и беше събрал 500лв по 1,2,10,50 и 1лв. Реших и аз да го направя ( едно време като ученичка събирах дребните стотинки с прахосмукачката    Embarassed мързеше ме да ги вдигна - какво са 2 стотинки) та резултата е доста добър. Където се вика парното може да си платите в края на годината. Само отивате до банката за да ви ги сменят с левове.
Joy
Вярно е. Ние една година също събирахме и отидохме на море  Hug Преброихме около 400 лв
За протокола - мъж ми е по заделянето и окрупняването. МенЕ ме нЕма в цЕлата схема - аз само харча  Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Не, дори и тези не ни достигат Sad

# 44
  • Мнения: 2 567
Не. С наем и 4 кредита няма от къде.

Общи условия

Активация на акаунт