Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мили момичета, моля ви кажете ми на розова рокля (бонбонено) до коляното, с презрамки, официална, с една брошка с камъчета какви обувки и  чанта да си купя. В какъв цвят имам предвид и в какъв стил да са. Благодаря ви много предварително!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Ами аз бих си купила бели или бонбонено сини,ама аз.... Embarassed  Вкусът ми просто е такъв.
Цитирай

London

Аз бих си купила бели. Wink
Цитирай

сърцето ми е до морето

Бели
Цитирай

дето и гарга не каца

и аз казвам бели Peace
Цитирай

Стара Загора

И аз съм за бели (дали някой ще каже друг цвят освен бялоnewsm78)
Цитирай

София, център

СРЕБЪРНИ,нооооооо аз си имам нещо предвид Laughing
Цитирай
Много ви благодаря! Аз се колебая за сребристи, защото самата брошка създава сив ефект, нали ги знаете онези малки камъчета...
Чантата мисля да е тип портмоне, а обувките задължително затворени отпред, защото ще съм с чорапи и или чорапогащник. Но отзад какви да бъдат??? Ако някой има идея, моля да я сподели! Благодаря, благодаря, благодаря!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

Бели,розови или сребристи,отпред затворени,отзад-отворени,с каишка,според мен такъв модел най-добре ще подхожда.Чанта-портмоне е добра идея.
Цитирай
СРЕБРИСТИ, разбира се! Щом брошката е с такъв нюанс ще стои много изискано. Обувките ти си ги представям остри,  ултра високи (ако можеш ) и с каишка около глезена, щом роклята е с такава дължина. А чантата сребриста, малка.
Цитирай

здравей,
аз за разлика от другите момичета ще се дистанцирам  и бих бягала далеч  от сребърния цвят и брошка. ( Не може ли да се махне!?)
не разбрах какъв е точно цвета на роклята, беше по-лесно да ни я покажеш.
предлагам ти обувки ( сандали) в тъмно винен цвят.
снимката по-долу е домашна, светлината не показва реалния цвят, но все пак дава някаква идея.

на сайта , който ти изпращам го има същия модел ( не може да се копира, не дава), лесно ще го намериш, модела се казва sizzle

http://www.style.com/manolo/home_flash.html

хубавото е, че в тази обувка и цвят се вижда ясно как се съчетават двата цвята ( ако приемм това за бонбонено..)

разбира се, мога да покажа и 'сребристи' обувки, определено биха стояли много добре на рокля от 5000 лева. зависи и какъв е повода по който обуваш сребърни ( или златни) обувки , но все пак ето едни:

« Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 22:43 от Lennie »
Цитирай

Русе

бели, розови и сребристи ако камъчетата по брошката са такива. Гледах в един наш магазин супер елегантно чанте тип портмоне беше светло розово със сребриста катарама ,направо красота но и парите му бяха хубави..мисля че такова чанте ще ти подхожда на роклята Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.