Цени на булченски рокли

  • 137 337
  • 189
  •   1
Отговори
# 45
  • на село
  • Мнения: 3 914
Абе заслужава си, ако ги имаш, но пак бих се замислила дали да ги дам за една рокля.

Сори, това  не беше съвсем по темата.

# 46
  • Мнения: 6 992
.според мен е нормално.ма мен тази за бала ми струваше 1500,а имаше и такива с доста по-скъпи.
1500 за бална рокля Shocked Леле, моята беше 220 и ми се струваше адски скъпа и се чувствах виновна...

# 47
  • Мнения: 769
Нашата сватба (май месец) излезе около 2800лв, 48 човека.
Роклята ми - 150лв, шита по мой модел.
Много неща си направих сама, ако някои иска да ми види роклята:
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=41657

# 48
  • Мнения: 7 640
не мисля ,че 3000 са толкова голяма сума за сватбена рокля.според мен е нормално.ма мен тази за бала ми струваше 1500,а имаше и такива с доста по-скъпи.това са моменти за които си заслужава и доста повече

зависи от стандарта, който поддържаш.
Щото пък според мен аху-иху за 5-6 часа и балът, респ. сватбата са приключили.
Спомените не зависят от това, в колко скъп тоалет си бил облечен.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 289
Ей таз много е яка
http://www.virginia-atelier.com/bg/index.htm
ма сигурно и цената й е яка...
Май не излезе снимката на роклята,една златна трябва да е...

# 50
  • Мнения: 220
зависи от стандарта да.но всеки който може да си позволи би облякъл хубава рокля независимо дали е за 1 или 6 часа.всеки сам си преценява

# 51
  • Мнения: 7 640
зависи от стандарта да.но всеки който може да си позволи би облякъл хубава рокля независимо дали е за 1 или 6 часа.всеки сам си преценява

определено Peace, пък и никой не очаква звезда да се ожени в домашно шита рокля от плат за 50лв Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 478
Нашата сватба (май месец) излезе около 2800лв, 48 човека.
Роклята ми - 150лв, шита по мой модел.
Много неща си направих сама, ако някои иска да ми види роклята:
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=41657

Много ми харесва роклята ти - много си хубава!

А относно скъпата рокля - едва ли цената е гаранция, че е хубава

# 53
  • София
  • Мнения: 5 289
Е 3000лв не са чак толкова много за булченска рокля на В.Здравкова,аз очаквах да кажеш нещо от сорта на 8-9хил Shocked.Все пак за сватба говорим не за гала вечер,като реши човек че ще се жени то е ясно че ще трябва да  се изръси яко,къвто и ще да му е стандарта на живот.Всеки сам си преценя колко пари може да си позволи да даде за "една рокля" за 5-6часа.
Ама ние тук са си говорим и гледаме роклии,пък който ще купува той да му мисли. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 6 899
предполагам е била Aлбена Александрова.не мисля ,че 3000 са толкова голяма сума за сватбена рокля.според мен е нормално.ма мен тази за бала ми струваше 1500,а имаше и такива с доста по-скъпи.това са моменти за които си заслужава и доста повече
Сега мисля, че разбирам какво имаше предвид като каза, че нямаш финансови проблеми Crazy
Иначе аз лично 3000 лв. за една рокля трудно бих дала, но ако нещо наистина страшно много ми хареса може и да го направя.

# 55
  • Мнения: 4 202
Разбира се всеки сам решава как да си похарчи парите, аз лично не бих могла да дам 3 000 за рокля  Whistling

Факт е обаче, че роклите на Виргиния Здравкова са много хубави и определено се отличават от останалите  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 165
ако имам възможност и правя голяма сватба бих дала и повече пари за рокля.все пак всички ние (или поне повечето от нас) сме чакали този ден.представяли сме си го и сме го проектирали по някакъв начин в съзнанито си.коя жена не мечтае да бъде най-красивата булка в този ден?не е ли това един от най-важните ни моменти? а и каквото и да говорим на всяка сватба в центъра на вниманието е  булката.на никоя няма да й е лошо да я гледат с възхищение... newsm51
но, също така смятам,че не е задължително роклята ми да е 5 бона,за да се чувствам красива.всичко е въпрос на нагласа и вътрешно усещане.
на мен целият ми тоалет ми излезна около 900лв(рокля,обувки,чанта,наметка и палто-беше зима)+,че роклята ми беше малко необичайна.но за сватбата,която правихме(около 30 човека) беше идеално.
Много ми се ще да ви покажа роклята на тази позната( дизайнер Албена Александрова),но съм сигурна,че няма да е съгласна да я изтупам в нета...  #Cussing out

# 57
  • Мнения: 1 101
Омъжих се през октомври 2004 г. Роклята ми струваше 1200 лв. Купих си я от един бутик на Графа:
http://www.svatbata.com/saloons/shu_shi/shu_shi.htm (това е магазина). Имаше страхотни рокли - американски и френски модели. Аз самата много трудно си избрах рокля (нямаше рокля, която да не ми хареса Rolling Eyes ). Обувките също си ги взех оттам - 120 лв. За по-дребните неща не си спомням какви точно им бяха цените. А иначе, сватбата ни беше в ресторант Амбасадор - там цените бяха доста прилични  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 5 289
Гледам доста от вас са били в Амбасадор newsm78,аз като се замисля си нямам и наидея,трябва да се обикаля.Всъщност си спомням  гледах сватбата на едни познати и бяха във разкошен ресторант,не помня името но беше на Пиротска търговската част и се намира до бившия магазин Електроимпекс,нещо Софийско май имаше в името ли newsm78,не помня.

# 59
  • Мнения: 13 512
( дизайнер Албена Александрова)
Бутик "Рошавата гарга".Има ли все още хора,които да купуват роклите и на тези безумни цени?Доста беше изпаднала в немилост,сега покрай Огледала сигурно  се е поизгладила.

Общи условия

Активация на акаунт