Езикова школа Белатур са МОШЕНИЦИ

  • 1 295
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Бягайте от тая мошеническа школа - гадни крадци са.

Имат навика да не изплащат последната заплата на преподавателите си, което сещате се означава, че непрекъснато ги сменят със току-що завършили студенти, които не са се опарили и не знаят как да си потърсят правата.
Но в случаят мадам Денка Ненова ще си изпати, защото ще и скъсам задника от съдене и проверки!!!

# 1
  • Мнения: 5 370
Хм.....преди време се бях запътила натам да кандидатствам за работа-преподавател френски.
А ти нямаш ли си договор?
И как така няма да плати?
разкажи малко повече, ако може. Praynig

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Утре сутринта отивам там да се запиша, а ти сега ме стряскаш  Shocked

# 3
  • Sf
  • Мнения: 808
Утре сутринта отивам там да се запиша, а ти сега ме стряскаш  Shocked
Да се запишеш за какво?
Аз мога на лс да ти препоръчам една добра школа, където и преподаването и заплащането на преподаватели и добро Simple Smile

Монада, съжалявам за това, което ти се е случило и благодаря, че сподели с нас!!!

# 4
  • Мнения: 1 492
И какво, ти се регистрира, за да споделиш колко е несправедлив света?
Или какво?
Разкажи по-подробно.

# 5
  • Мнения: 5 370
И какво, ти се регистрира, за да споделиш колко е несправедлив света?
Или какво?
Разкажи по-подробно.
Въпросният потребител/ка е направил и друго.
Напускал е същата тема и в други форуми.
Обаче не знае, че при нас една тема, ако не се разчепка от А до ЗЕТ оставяне няма.
Напрао ни е подценил/а. Crazy

# 6
  • Мнения: 1 492
И какво, ти се регистрира, за да споделиш колко е несправедлив света?
Или какво?
Разкажи по-подробно.
Въпросният потребител/ка е направил и друго.
Напускал е същата тема и в други форуми.
Обаче не знае, че при нас една тема, ако не се разчепка от А до ЗЕТ оставяне няма.
Направо ни е подценил/а. Crazy
Даа, ама не знае с кой си има работа  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 167
едва ли ще се появи
пусна информацията.
явно е преподавателка, на която не й е платено за миналия месец.
да предяви иск и да ги съди, какво се пени.

интересува ме качеството на преподаване там,
а не как си решават въпросите вътре ' в кухнята'.

виж ако има некоректност към клиент, тогава би ме заинтересувала
информацията.

в момента мога само да съчуствам на монада и да се надявам да й платят.

# 8
  • Мнения: 6 206
И така да е, не се знае как стоят нещата, може да е имало некоректност и от двете страни.
Тук не е съд и няма да си създам лошо мнение за Белатур /не че ги знам кои са и ме интересува/ само защото на госпожата не са й платили... Кой знае какво е станало.

# 9
  • Мнения: 5 370
И така да е, не се знае как стоят нещата, може да е имало некоректност и от двете страни.
Тук не е съд и няма да си създам лошо мнение за Белатур /не че ги знам кои са и ме интересува/ само защото на госпожата не са й платили... Кой знае какво е станало.

Тази тема ми напомня темата преди време, насочена срещу един хотел в Боровец. Дали се сещаш? Дето родителите нещо си бяха имали проблеми с една резервация, пък накрая се оказа, че били паднали децата в ледената вода на басейна и обаче оцелели!!!!
Като видя целенасочени плюеници-винаги почвам да задавам неудобни въпроси.
На себе си не вярвам на 100 %, камо ли на чужд човек.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
едва ли ще се появи
пусна информацията.
явно е преподавателка, на която не й е платено за миналия месец.
да предяви иск и да ги съди, какво се пени.

интересува ме качеството на преподаване там,
а не как си решават въпросите вътре ' в кухнята'.

виж ако има некоректност към клиент, тогава би ме заинтересувала
информацията.

в момента мога само да съчуствам на монада и да се надявам да й платят.
Вероятно.
Качеството на преподаване и мен много ме интересуваше. Собственичката ме увери, че всички преподаватели до един са филолози- други не би допуснала. И аз се навих. Направих тестовете и утре мислех да си внеса сумата за курса.

# 11
  • Мнения: 12
слушайте, никой да не ходи в Белатур! тази жена изглежда много мила и любезна, обаче е голяма лисица! значи аз започнах да преподавам през май месец, сключихме граждански договор, тя каза, че ще превежда заплатата по дебитна карта, но.... дотук беше. 4 месеца измисля оправдания защо не може да ми преведе заплатата, дължи ми 132 лева, били и блокирали сметката, чакала незнам си какво... и от две седмици телефона и е изключен! а в гражданския договор който сключихме пише че ако не ми плати в 7 дневен срок след послдния час, който приключи на 31 май, започва да се трупа лихва, тоест сега ми дължи към 200 лева, ако не и повече. видях в сайта на министерството по труда и соц. политика друго оплакване от нея. утре смятам да ходя до инспекцията по труда и да и пратят проверка на тая лъжкиня! и виждам, че търси нови преподаватели по всички езици, познайте защо? преди 4 месеца беше същото аз като видях обявата. просто не се набутвайте да и пълните джоба...

# 12
  • Мнения: 12
И какво, ти се регистрира, за да споделиш колко е несправедлив света?
Или какво?
Разкажи по-подробно.
Въпросният потребител/ка е направил и друго.
Напускал е същата тема и в други форуми.
Обаче не знае, че при нас една тема, ако не се разчепка от А до ЗЕТ оставяне няма.
Направо ни е подценил/а. Crazy
Даа, ама не знае с кой си има работа  Mr. Green


Естествено че съм го напускала и в други форуми, нали трябва да предупредя хората да внимават! защото е много полезно човек преди да направи нещо, да прочете из форумите какво е мнението на хората! няма нищо лошо в това, просто искам повече хора да научат за какво става дума, ако искайте ме разпитайте за всичко, аз нямам никаква вина в случая, защото всеки път съм си изпълнявала задължениятя както трябва и не съм направила никакъв пропуск, бях коректна и именно защото с мен не бяха , съм ядосана....

# 13
  • Мнения: 12
едва ли ще се появи
пусна информацията.
явно е преподавателка, на която не й е платено за миналия месец.
да предяви иск и да ги съди, какво се пени.

интересува ме качеството на преподаване там,
а не как си решават въпросите вътре ' в кухнята'.

виж ако има некоректност към клиент, тогава би ме заинтересувала
информацията.

в момента мога само да съчуствам на монада и да се надявам да й платят.
Вероятно.
Качеството на преподаване и мен много ме интересуваше. Собственичката ме увери, че всички преподаватели до един са филолози- други не би допуснала. И аз се навих. Направих тестовете и утре мислех да си внеса сумата за курса.


преподавателите наистина са филолози, обаче я си представи че след като тя не изплати заплатата на някой след месец и той напусне и ти оставаш на сухо, ама в крайна сметка си платил, нали. тя ще се пробва да ти намери заместник ама я стане, я не. освен това при мен имаше проблем с учебниците, значи хората си плащат за учебник с тетрадка, обаче моите ученици караха без тетрадки, трябваше да гледаме от моята, което значи че за домашна не можеха да си правят упражненията оттам, и се чудих какви близки упражнения да им давам, за да научат все пак нещо. и всеки път нямаше касетофон, а без такъв тип упражнения просто не става, те са важна част от обучението. и тази мила женица всеки път обясняваше как следващич път ще има и касетофон и тетрадка.... да, така си останахме с надеждите, по същия мил начин, по който обещаваше, че ще изплати заплатата....
абе ваша работа, отивайте ако искате, аз само ви разказах нещата отвътре.

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Еми мерси за предупреждението... отказах се Whistling
Школото на кросамая е супер, но май и то не ме устройва Sad

Общи условия

Активация на акаунт