За и против детските обувки втора употреба?

  • 1 396
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Против. Дрешки съм вземала, но обувки не.  Shocked

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също съм против. Изхвърлих всички обувки на баткото, макар че сред тях имаше доста запазени. Не предлагам и на други, направо в казана.

# 17
  • Мнения: 693
независимо дали за деца или за възрастни - твърдо не за чужди обувки освен заради появата на гъбички миризми и т.н. по-важното е че всеки оформя/огъва обувката по-различен свой уникален начин и особенно при децата на които стъпалото още се оформя и расте смятам че е абсолютно недопустимо

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
Против съм.

По принцип Дариа носи само нови дрехи и обувки. Всичко нейно като й стане малко раздавам. Обувките обаче само ако не са носени /има и такива купени и не обувани или обути веднъж/. Другите обувки майка ми ги пази по неясни за мен причини. newsm78

# 19
  • Мнения: 1 259
Специално за обувките не правя компромис.Държа да са качествени и нови Peace

# 20
  • Мнения: 3 550
Не съм против.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Обувки-категорично не Naughty
Peace

# 22
  • Мнения: 1 455
И аз съм против,но ми е жал да ги хвърлям и все се чудя какво да ги правя. Grinning

# 23
  • Мнения: 151
Знам,че не трябва да се обуват обувки на дете,които са носени преди това от друго,защото приемат формата на крака, деформират се от походката и т.н.

 Peace

# 24
  • Мнения: 338
Против  nono

# 25
  • Мнения: 253
  Категорично НЕ  Naughty

# 26
  • Мнения: 4 406
не съм против, моят син носи обувките на братовчед си, не мисля че му вредя- толкова бързо им растат краката- за 3 месеца сменихме 2 размера сандали. освен , че са обелени отпред от спъване, не виждам да са деформирани

Общи условия

Активация на акаунт