За и против детските обувки втора употреба?

  • 1 395
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 667
Аз лично никога не съм използвала такива. Независимо дали са обувани от другото дете 1 или 10 пъти. Мисля си че е вредно да се носят. Само мои предразсъдъци ли са това или и вие мислите така?

# 1
  • Мнения: 8 505
Обувки-категорично не Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 9 850
Дрехи-да,обувки-не.Дори от голямата на малката дъщеря не съм слагала.

# 3
  • Мнения: 7 640
Обувки-категорично не Naughty
точно на това мнение съм

# 4
  • Мнения: 13 512
Знам,че не трябва да се обуват оувки на дете,които са носени преди това от друго,защото приемат формата на крака, деформират се от походката и т.н.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Категорично не  Naughty

# 6
  • Мнения: 4 965
Не.
Не е предразсъдък, а изрична забрана на ортопедите!
А и е абсолютно нехигиенично.

# 7
  • Мнения: 1 264
Ако са обувани веднъж или два пъти примерно купувани за някакъв повод или купени пък оказали се малки нямам нищо против давала съм обувки и съм вземала такива  Simple Smile
 Но , ако са носени до скъсване дето се казва  съм против колкото и маркови да са   Wink

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм се замисляла. Не сме износвали дрехи, нито обувки.  newsm78

# 9
  • Мнения: 7 474
Обувки не Naughty , деформират се крачетата.

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Против!

# 11
  • Мнения: 6 243
Вземала съм обувки от приятелки, давам им обувки на моите деца. Обикновено са неща, обувани няколко пъти, в които има още бая живот.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Ако са обувани веднъж или два пъти примерно купувани за някакъв повод или купени пък оказали се малки нямам нищо против давала съм обувки и съм вземала такива  Simple Smile
 Но , ако са носени до скъсване дето се казва  съм против колкото и маркови да са   Wink
И аз съм на това мнение!

# 13
  • софия
  • Мнения: 555
Знам,че не трябва да се обуват оувки на дете,които са носени преди това от друго,защото приемат формата на крака, деформират се от походката и т.н.
напълно подкрепям

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Против. Тук не може да има За- крачето се деформира, походката се разваля.
Малката износва дрешки на кака си, но не и обувки.

Общи условия

Активация на акаунт