Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

smile3547Не мога да изчистя от витрината остатъка от едно широко кафяво тиксо.Бяхме залепили витрината,за да не пипа детето уредбата и така стоеше 1г.Тиксото се отлепи ,но остана кафяво и е ужасно.Как да го махна?Циф не помага.А и не искам да пробвам с тел,все пак е стъкло.
Цитирай

Варна

Със спирт или препарат за стъкло. ма и едни шпатули-за керамичните плотове на  печките, ако имаш такава-пробвай с нея
Цитирай

Със спирт
Цитирай

Със спирт или препарат за стъкло. ма и едни шпатули-за керамичните плотове на  печките, ако имаш такава-пробвай с нея
   newsm10 Или с обезмаслител.
Цитирай

софия

newsm10 Или с обезмаслител.

или с бензин
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Кореселин.
Цитирай

Варна

To  има ли още такова чудо? newsm78
Цитирай

София

smile3521 smile3521 smile3521
Цитирай

софия

продава се в магазините за бои и железариите
Цитирай

Варна

Това говедо не мога да го разбера какво прави-смее ли се, с глава ли кима, врат ли проточва...на изроди приличат някои от имотиконите!
Цитирай

в Бургас

Наскоро и аз имах такъв проблем с остатък от лепенки по тавана-горещата струя от сешоара ми помогна много, пак по съвет от мами , тук от форума!  bouquet!!
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Mr. Green
Кореселин с литри леем в печатницата - за измиване на ситата, и на полепналото по тях тиксо - точно кафявото.
Така че, има. А това със сешоара - когато има остатък от самото тиксо, а не само то лепилото -  помага.
Цитирай
с лакочистител newsm10 newsm10
Цитирай

Лакочистител в/у дърво не ми се струва много удачно.
Пробвай с обезмаслител мисля, че ефекта ще е налице.
Меглио е много добър.
Цитирай
Единствено с сушоар, нагряваш и после много лесно пада. Нещо идеите с бендзин, корекселин, лакочистител ме плашат.... кой знае какъв горен покривен слой можеш да смъкнеш... newsm12
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора