Фалшив SMS срещу 2,40 лв.!

  • 854
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Да ви се оплача, че много се ядосах. Реших да си сменя мелодията на телефона с по-хубава, като си поръчам с SMS, но уви! До сега съм получавала само един път успешно мелодия. В инфото, преди да поръчам има код за моя телефон (SAGEM) и поръвам за такъв, но след като получа въпросния SMS, съдържащ линк и след като се вържа в нета получавам съобщение за грешка (например, че тела ми не поддържа такъв формат или ала-бала...дрън-дрън с две думи  -НЕ СТАВА). Много се ядосах, току-що изхарчих 4,80 лв.(което трябваше да са 2 мелодии) за глупости. Някои от вас може да кажат, че не са много 5 лв., ама никой няма да ги хвърли в боклука нали?! или, че правя нещо не както трябва и затова не получавам мелодия, но аз и друг път съм поръчвала и знам как става. Уффф не исках да ви занимавам с глупости ама много се ядосах!

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами кофти е така да те прецакат, аз също бих се ядосала много! Съчувствам ти....... Cry

# 2
  • Мнения: 4 726
Дава такива грешки системата! Пробвай няколко пъти ( говоря за връзката с линка  )

# 3
  • Мнения: 677
Кофти е..Сори!
Ама гледам имаш нет..Блутут или кабел нямаш ли?Що им даваш кинти..

# 4
  • Мнения: 6 417
Сваляй си от Нета. Има мелодии за стотинки. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 205
Аз свалям от ТУК и до сега не съм имала проблеми.
Ти сигурна ли си наистина, че телефона ти поддържа формата които искаш да свалиш ?
Пробвай както Касиди каза пак да се свържеш с линк-а.

# 6
  • Мнения: 1 462
Всъщност права си.  Не е коректно да ти вземат 2,40 за нищо.  Потърси си парите, сериозно ти говоря.  Обади им се (не на мобилен, че ще се набуташ повече) и кажи, че тъй като не си получила услугата, то да ти върнат парите.  Ако ти се занимава - обърни се към КЗК или направо към адвокат.  Вярно, че ще стане бавно, сигурно някъде из сайта им са написали "ей-тези телефони само стават", но това няма значение, щом не си получила услугата, няма причина да им даваш парите.

Успех.

# 7
  • Мнения: 2 407
Аз затова въобще не пращам за такива глупости.

Общи условия

Активация на акаунт