Септември щедър е нали, без лелка 9 месеца ще бъдеш ти- 18.09- 24.09

  • 10 933
  • 315
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 560
Здравейте, момичета  bouquet
Благодаря на всички за подкрепата Hug Heart Eyes
Анна25, дано си права Praynig. Макар че това ми е трети цикъл на мерене и няма един с един еднакъв Thinking. И овуто ми се мести, абе въобще Crazy. Още веднъж благодаря за стиснатите палци Hug
Шушонче, стискам палци за днешния сутрешен тест Praynig Peace.
Дидиди, много се радвам, че те виждам и на теб благодаря за подкрепата Heart Eyes Hug. Влизай по - често Grinning
Дарченце, много те обичам Heart Eyes. Ако не си ти.... Rolling Eyes. Сигурна съм, че правилно съм си определила овуто Thinking. И аз си мислех за имплантационен спад, но във ФФ пише, че бил един единствен ден newsm78, та затова Rolling Eyes. Надявам се, че се чувстваш по - добре вече Praynig Hug. Заемай генералското място, ей Mr. Green Laughing
Силвър 81, благодаря за стиснатите палци Hug. Дано скоро болежките при теб отшумят Peace
gery_mur, писах ти и в темата за БТ, но и тук да ти кажа същото като Силвър 81 - докато няма лелка, има надежда Peace
Христина к, надявам се, че се радваш на красива и лека бременност Grinning, нищо че налиташ на соленичко Laughing

# 76
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Mia_28,
благодаря за пожеланието и дано да те заразя....
аз така като ти гледам гарфиката, ти си си готова....за мама:)
засега се чувствам супер-пу-пу-пу.Много рядко ми е лошо-ако оставя бебока гладен-това е.
успехи

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 StopПривет от шушончето, ами теста си е отрицателен ама и лелка няма... ама аз и не съм я канила, така че неканени гости не приемам - връщам ги още от вратата   #Cussing out #2gunfire

# 78
  • Мнения: 560
Шушонче, нищо, мила Hug. Може да е рано Peace
Утре пак Mr. Green Praynig Peace

# 79
  • Мнения: 329
Шушонче каго трябваше да те навести лелката и колко дни вече ти закъснява?Аз на тестове ама изобщо не вярва.Първата ми бременност се видя на видеозона , а тестове само отрицателни.Изчакай още някой ден и при док най-дорбе ще се види какво е положението и дано ни зарадваш с едно бебче в корема.

# 80
  • Мнения: 264
Здравейте мили момичета Simple Smile.Днес съм в ужасно настроение Embarassed,всичко ме изнервя и дразни #2gunfire.А честно казано няма причина за това,но както се казва ще ми мине Simple Smile.

Шушонче,щом я няма лелката значи има надежда Grinning.Утре ново тестче и така докато невидиш двете така мечтани чертички Hug.Стискам ти палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Mia_28,хайде от все сърце ти пожелавам този път бебето да е станало Hug.И на теб стискам силно палци Hug.
Даре,ти как си мила?Хайде идвай си,че ни липстващ Hug.

На всички пожелавам само положителни тестчета и много успешен и усмихнат ден  bouquet

# 81
  • Мнения: 166
Здравейте wavey
Мило 6у6онче, и Уиши имаше отрицателен тест, но виж й подписа. Пожелавам ти да има бебече в коремчето ти  Praynig Praynig Praynig
Христина-к, влизай по-честичко при нас и да повлечеш крак към отчетните. Радвам се, че се чувстваш супер, пожелавам ти така да се през цялата бременност Hug
Миа28  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm17
Силвър 81, Мариетка, по-скорошно оздравяване Praynig
Дидиди, радвам се че пишеш, изгуби се. Моля се изследванията да са добри  Praynig и всичко да се оправи много скоро. Много късмет  Flowers Four Leaf Clover и в най-скоро време да си най-щастлива  preggo
gery_mur, тук имаме девиз, щом няма лелка има надежда fingerscrossed
Херелина, ти къде се криеш? Не трябва ли и ти да се тестваш тази седмица? Пожелавам ти да видиш така очакваните две чертички newsm17 newsm10
Зайченце, пожелавам ти скоро да се присъединиш към братовчедките ти preggo fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
pretty, съжалявам, но не мога да ти помогна по въпроса, но провери дали е противопоказно за бременни, или се обади на лекуващия лекар и го попитай Hug Peace Praynig
Крокодилче, Hug
Крокодил, овулацията настъпва 24-36 часа след положителния тест за овулация, така че кексете и днес за по-сигурно  Joy
пожелавам ти много любов и да кексите  luvbed  newsm10
Зайо, по-бързичко да си оправиш настроението  newsm10 и усмивката да грее е на лицето. Знаеш ли,че за една хубава усмивка ти са необходими 17 мускула, докато за едно качествено цупене трябват 47.
Барборанче, как си с търпението?   Hug Praynig fingerscrossed
Даренце, как си? Хайде идвай, че ни липсваш много Hug

Приятен ден 55

# 82
  • Мнения: 2 120
Тук съм, ама съм се разработила. Ами според лекарите съм добре, гледаха ме на томограф и нищо лошо не се вижда.
Стискам ви палци на всички. Peace

# 83
  • Мнения: 90
Здравейте ,мили момичета!!!
И аз тази седмица съм в отбора на не чакащите-не казвам точна дата ,тъй като цикъла ми варира от 28 до 31 ден-та днес ми е 28-ия...
На всички като мен-желая две черти(6у6онче и херелина,нали???) smile3521
Приятен ден на всички!!!  love001

# 84
  • Мнения: 4 546
ето ме  Simple Smile спотайвам се, защото утре не чакам и за нищо друго не мога да мисля, освен че искам да е петък, да нямам лелка и да направя тест сутринта  Rolling Eyes а все за това да мърморя чак ме е срам вече Embarassed  ooooh!
шушонче, важното е, че няма лелка  Peace не я приемай тая нахалница 9 месеца  Crossing Arms  Laughing
zaio , и на мен ми се е случвало. и казвам на горкия мъжо: да знаеш, че съм ти бясна, ама още не знам за какво  Crazy
anna_25 ти как си?

# 85
  • Мнения: 329
Анна 25 с търпение то ми вече е към изчерпване.Незнам как ще изчака до 29 да ходя на преглед и си мился дали да не подраня и да отида тази седмица , но се раздвоявам и немога да се реша.

Даре добра новина.Дано скоро вече се върнеш на бебешкия фронт.


Този щъркел май ни забрави тази седмица .Ще търпи наказания.

Дени 28,Херелина  успех и дано този месец е вашият!

# 86
  • Мнения: 166
Дени28 Hug увеличава се групата не нечакщите. Дано да не те посети лелката 8-9м и да се похвалиш скоро с две чертички Praynig
Тук съм, ама съм се разработила. Ами според лекарите съм добре, гледаха ме на томограф и нищо лошо не се вижда.
Стискам ви палци на всички. Peace
Даренце, много се радвам. Благодаря за стискането на палците, имаме нужда от тях  remybussi
Херелинка и аз като теб чакам да стане петък и лелката да не ме посети, но за тесчето ще се опитам да съм търпелива и чак в понеделника да се тествам, но дали ще издържа един Бог знае  #Crazy

# 87
  • Мнения: 491
Здравейте момичета,
Минавам да ви кажа едно "здравейте" и хубавичко да ви напълня форумчето с вирусчето Simple Smile и да повлача малко крака нагоре, надолу из постовете, че да ме последвате по стъпките скоро към отчетните  newsm26
6u6on4eto и моята първа чертичка беше такава бледичка. Дори си мислех, че не я виждам, а само някак си забелязвам мястото където би трябвало да се появи. Успех мила!

# 88
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Добро утро от мен.. аз вчера бях малко  Sick днес съм по добре...
 
Ани25 мила как успяваш да си така изчерпателна? Супер, имаш времнце за всеки  Hug .

Радвам се теб Даре  Hug Hug Hug , щом няма нищо и на компютърния томограф е добре там се вижда доста добре, надявам се че си имала направление от касата за него... сега чакаш само на посявка нали?Успешен работен ден.. Hug

Момичета, Миа(  на теб специални прегръдки за похвалите от миналата седмица след като писах в нашите първи признаци, малко ме засрами ейййй ) , 6у6онче дано всичко е наред и да се премесите в Отчетните за месец май   Hug

Херелина, значи утре тестче доколкото разбирам ..стискам палци да е +

deni28, а ти кога, мила ?

# 89
  • Мнения: 560
Зайо, Анна 25, благодаря от сърце за стиснатите палци Hug
Дарче, душко, не се оправдавай с работа Mr. Green. Идвай тука да ти досаждаме:mrgreen: Много се радвам, че вече се чувстваш добре, миличка Heart Eyes
Херелинка, стискам всички палци Praynig Peace, на Дени 28 - също Peace
Мелодия, пък ти идвай по - често - да ни пускаш бременни вирусчета Laughing
Ивалексче, радвам се, че вече си по - добре Hug
Прегръдки и на теб и няма нужда да ми благодариш за похвалите - ти напълно си ги заслужи Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт