Напукани пети

  • 15 992
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Пропуснах да спомена, че аз си правя следното мазило: мас и невен.

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Кремчето с невена е добро (помага и за бързо зарастване на рани, предотвратява белези, облекчава изгорено...), но е мазничко и е за предпочитане вечер да се ползва. От готовите илачи съм много доволна от крем Здраве за крака - страхотен е Peace

# 17
  • Мнения: 1 117
При мен помага крем лимон-в жълтата кутийка, от едно време, който е . Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
...Иначе проблемът с петите при мен се появи след бременността...
Уф...и при мен така Hug

# 19
  • Мнения: 8 917
Забелязах, че лятото кожата на петите ми става грапава - пробвах с маската и крема за ръце на АртДеко Mr. Green - чудесен ефект Wink Оттогава си  слагам от време на време и съм доволна Peace

# 20
  • Мнения: 870
Пробвала съм доста неща, но най-добър ефект имаше от крема за крака Footguard. Мажа го вечер обувам чорапки и на сутринта кожата е много мека.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Използвам крем за крака на Ейвън- вечер с чорапи. Има много добър ефект  Peace

# 22
  • Мнения: 1 045
Аз съм доволна от кремчето на д-р Шол за напукани пети - това лято много ми помогна.
За този ли говориш?Аз от 3-4 дни го ползвам,но не виждам ефект.Колко време трябва  да мине?

Купих си и на Нютрожина и ги редувам.Никога досега не съм имала такъв проблем и се чудя какво да правя.

Аз купих - Scholl Cracked Heel Cream и съм изключително доволна  Peace Моите пети се оправиха от 2 намазвания а при мъжа ми имаше поразителен ефект  като се има в предвид , че петите му бяха напукани страшно дълбоко до кръв ! На кутийката пише видими резултати след 3 дни . А между другото го продават в Пикадили.

# 23
  • Мнения: 151
Аз съм доволна от кремчето на д-р Шол за напукани пети - това лято много ми помогна.
За този ли говориш?Аз от 3-4 дни го ползвам,но не виждам ефект.Колко време трябва  да мине?

Купих си и на Нютрожина и ги редувам.Никога досега не съм имала такъв проблем и се чудя какво да правя.

Аз купих - Scholl Cracked Heel Cream и съм изключително доволна  Peace Моите пети се оправиха от 2 намазвания а при мъжа ми имаше поразителен ефект  като се има в предвид , че петите му бяха напукани страшно дълбоко до кръв ! На кутийката пише видими резултати след 3 дни . А между другото го продават в Пикадили.
Не съм от София, и не зная какъв е този Пикадили. Thinking Ще го търся по името внашия град по аптеките.
Благодаря на всички за съветите!   Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Току що погледнах моето кремче на д-р Шол - на кутийката пише CRACKED HEEL CREAM, но без картинката от снимките, поствани по-горе, и наистина пише за бързия 3-дневен ефект. Гледам сега в два сайта този продукт с различна опаковка и почти еднакво наименование. Очевидно въпрос на местопроизводство и местопредлагане.

# 25
  • Мнения: 2 952
   Педикюрист ще ги направи като бебешки петите ....доколкото знам в БГ не е скъпо изобщо.Ходи от време на време според  краката.....иначе само кремчета и "стъргане" сама  с легенче вода няма да помогне  много ако вече са напукани.Иди на педикюр - най-много час е цялата работа....най- много...какво  да се чудиш и мъчиш....ами.... Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 816
С какъвто и крем да се мажа, ефекта е положителен при мазане вечер.Обувам меки памучни чорапки и си лягам, на сутринта крачката са супер! Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 525
На мен педикюристка ме посъветва да не опитвам в къщи с кюрета,защото е опасно и честото използване предразполага към образуване на повече кожа.Но за съжаление и тя не успя да ми оправи краката.Явно кожата ми е доста суха.Пих и витамини за кожа,нокти и коса е няма ефект.

# 28
  • Мнения: 5 391
Ходенето бос лятото е причина за сухата кожа и напуканите пети.Лично аз сама си правя педикюра, но ако теб това те затруднява, просто отиди да ти го направят Peace

# 29
  • Мнения: 151
Честно да ви кажа малко ме е срам от вида на краката ми и затова досега се въздържах да отида на педикюр. Embarassed Освен това нямам никакво време, не ходя в козетични салони и даже по кафенета.

Общи условия

Активация на акаунт