Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Пловдив

Привет на всички!

Искам да ви питам,на някой случвало ли се е да откраднат мобилния телефон/неизвестен извършител/ и ако сте подали жалба в полицията и те да открият извършителя?

Преди 3 месеца и половина,някакви пичлемета са дръпнали от ръката на детето ми телефона му,подадохме жалба в полицията,те уж го взеха много присърце/с патрулката ходихме до местопрестълението в 8 вечерта/и аз си викам,хайде, тези скоро ще го открият и дознателя и той ми каза че ги намирали.Викаха детето 2-3 пъти в полицията да гледа снимки.Мина месец и половина,аз отивам в полицията да питам какво става,дознателя почна да мрънка,че то бързо не ставало,трябвало да дойдат разпечатките от Вивател,от Мтел и Глобул нямало разговори от този телефон.....трябвало да се сложи карта и тогава да го открият......така ли вече 3,5 месеца никой не сложи карта в тоя телефон?    На моя позната по същия начин ,намериха телефона и след 2 седмици.
Казаха ми също,че трябва да имам "връзки" в полицията,за да ми го открият Rolling Eyes

Ако някой е имал такъв неприятен проблем,моля да сподели.
Мерси
Цитирай

out of space

На моя колежка от университета- сестра и. Откраднаха и телефона- месеци наред нищооо.
Втори път се случва, момиченцето вече с нов телефон, за жалост я бутат при кражбата и чупят ръчичката и.
Намериха го за няколко дни от полицията и върнаха телефона. Друг е въпросът, че това 10 годишно дете не иска и да погледне вече мобилен...  Confused
Цитирай

където ме отвее вятъра

Дано да имаш късмет и да го открият,но аз имам доста горчив опит,преди вече повече от 2 години ми откраднаха чантата буквално от ръцете с 2 чисто нови телефона вътре и дигитален фотоапарат,тоя гад го откриха след около месец,каза че ги е продал за 150лв(общо всичко) #Crazy,на него между другото още му влачат делото.А връзки не знам доколко помагат,в моя случай нищо не помогна
Цитирай

Варна

Сещам се,че на американския посланик за минути  му го намериха във Варна.
Цитирай

Пловдив

На моя колежка от университета- сестра и. Откраднаха и телефона- месеци наред нищооо.
Втори път се случва, момиченцето вече с нов телефон, за жалост я бутат при кражбата и чупят ръчичката и.
Намериха го за няколко дни от полицията и върнаха телефона. Друг е въпросът, че това 10 годишно дете не иска и да погледне вече мобилен...  Confused

Erica Purcell,това е ужасен стрес за детенце...ужас,направо настръхвам.
При моето дете пак "малкия дявол" е бил,че са били в една градинка,имало е хора ,с още едно дете от класа и имало някакви "батковци" на другата пейка.Когато детето е забелязало,че ги няма и държал телефона си в ръка,слушали музика,из отзад  му го дръпват от ръката и побягнали.Добре,че не са ги ударили или нещо по лошо  Praynig
Цитирай

Пловдив

Сещам се,че на американския посланик за минути  му го намериха във Варна.

Е,естествено,че на Посланика ще му го намерят,но за съжаление/понякога/ аз не съм нито съпруга на посланник,даже и метреса на подобен не съм  Laughing
....какво да се прави ,ние простосмъртните все ощетени ще сме
Цитирай

out of space

Ани, ако е нов телефона, имаш шанс до го намериш (крадците, едва ли, освен ако малката не ги познае, но се басирам, че няма да каже ако ги е познала). Новите имат чип и по него се проследява местонахождението му. Предполагам, че на щерка ти не е нов.
Абе във всички случаи забрави телефона.
Но не знам как бих постъпила аз с детето си в такъв случай...Честно.
Цитирай

Пловдив

Ани, ако е нов телефона, имаш шанс до го намериш (крадците, едва ли, освен ако малката не ги познае, но се басирам, че няма да каже ако ги е познала). Новите имат чип и по него се проследява местонахождението му. Предполагам, че на щерка ти не е нов.
Абе във всички случаи забрави телефона.
Но не знам как бих постъпила аз с детето си в такъв случай...Честно.

Аз имам син  Smile
Да,телефона е нов и има такъв чип ,но нали казвам,от двата оператора не са го засекли,чакаха третия....и още не е засечен newsm78
Цитирай

out of space

Ами извинявай за объркването на пола  Embarassed
Чакай и се надявай тогава...
Успех! Знам, много е гадно, но освен виртуална подкрепа, с друго не мога никак да ти помогна...
Цитирай

Пловдив

Ами дано го открият!
Казаха,че някой трябва да сложи карта,за да го засекат.
Ама много ми е чудно толкова време,така ли никой не го е купил,крадците едва ли ще го ползват,те са го продали.

Преди години ни откраднаха телевизора и видеото и след 2 години ги намериха,та дано и телефона се забави,ама да се намери....бях му го купила 2 седмици преди това  Sad
Цитирай

На една колежка и го откраднаха и понеже е служебен с важни номера на контрагенти и т.н. ФИРМАТА задвижи нещата с полицията и пак няма резултат. Така че и дебели връзки не помагат.
Цитирай

София,Младост1

И на мен ми крадха тел по Коледа джеб4ийките пред Шератон.
Не съм подавала молба, сметнах 4е няма смисъл, само ще си загубя времето.Просто се обадих да блокират картата и си купих нов тел.
А от Мтел казаха ако искам да запазя номера до 72 4аса тр да купим нов тел с нова карта.Най тъпото в слу4ая е, 4е уж в телефона се записват тел номера, а после нищо няма записано.Нали уж исбираш даден номер дали да е записан в телефона или на сим-картата...
Както и да е.
А на моя приятелка като откраднаха тел, ходи в полицията, то беше голямо ходене, писа там някакви жалби, обяснения кое как е станало.Пове4е от месец я караха да ходи да проверява през няколко дни какво развитие има и накрая като питала изобщо работи ли се по това, те й казали 4е няма шанс да се намери, най вероятно е продаден ве4е.....
Без коментар
Цитирай

Варна

МНого съжалявам за неприятностите ви, но за съжаление не бих могла да те окуража. Нас ни обраха преди 2 години и до ден днешен нито съм чула , нито видяла нещо от полицията. Ама нищо, дори писмо, че следствието е прекратено или нещо такова.И съм на мнение , че много зависи от самите ченгета, защото преди няколко години ми откраднаха чантата от закачалката вкъщи , давах показания , не намериха нищо разбира се, но поне получих писмо от прокуратурата , че не може да бъде заведено дело и т.н. И това за една чанта , а сега за камера, двд, пари бижута , влизане с взлом и т.н., нищо , не смятат за необходимо даже писмо да пратят... Mad
Стана дълго, извинявам се.Кураж и добре ,ч е детето е добре, другото се купува Peace
Цитирай
Много неприятен инцидент. Моя син беше нападнат, пребит и му беше откраднат мобилния телефон. Подадохме жалба в районното, където ни поискаха IMEI - кода (мисля, че така се казва) на мобилния телефон. След около 2 седмици ни се обадиха, че са хванали крадците точно по този код след като са включили телефона с карта и телефона е намерен. Писахме молба до прокурор и телефона ни беше върнат. Пожелавам Ви бързо приключване на тази неприятна история.
Цитирай

софия

Моя случай е малко по различен Laughing
Реших за рожденият ми ден да си купя нов gsm и понеже нямах много пари си купих втора употреба.След няколко дни ми се обаждат от полицията на gsm и ми казват че срещу мен има заведена преписка и да се ява в еди кое си районно.Отидох,оказа се че телефона е краден и ми го конфискуваха,добре че имах документ за покупката Twisted Evil
Та там ми обясниха че ако в телефона е сложена карта ,която е на договор е лесно,защото излиза име и адрес,но ако е от предплатените карти нищо не могат да направят защото не разполагат с информация за човека и не могат да го принудят да върне телефона.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора