Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София, "Младост 3"
Здравейте момичета
мама Мариана може би я помните - може би не
с помощтат на някои от вас тя се сдоби с дрешки за сина си Никола
мина време и юнака порасна
моля ако някой има някакви есенни дрешки - като космонавтче и по-плътни бодита и желае да помогне - да ми пише!
майката както съм писала е самотна майка и соц.слаба и полусирак - майката ги е зарязала - нея и нейната сестра и двама братя още преди години
даже имат още една сестра дадена в детски дом...
както и да е - пиша ви за да разберете нейното положение - тя не може да очаква помощ от никого освен от нас

благодаря ви предварително и от сърце
п.п. много моля да ме изивнят тези, които писаха миналия път и аз не отидох да взема нещата - но имах тежка и проблемна бременост
сега ако има желбаещи да помогнат - ще пращам лично Мариана, а тя трябва да идва с детето - защото няма на кой да го остави /сестра й е на гурбет в Кипър/
а аз съм с новородено бебе и въобще ми е невъзможно да помогна с транспорт

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 20:11 от catnadeen

# 1
  • София
Не съм участвала в предишната помощ и не знам колко е голямо детето. Да знам имам ли нещо подходящо.
Поздрави и честита малка принцеса!

# 2
  • Нови Искър
аз ще и звънна, имайте в предвид че щем и занеса много неща за зимата, утре ще ги погледна и ще ви напиша какво и колко, аз ще си и ги закарам,
имайте в предви - тя има нужда и от хранителни продукти Hug

# 3
  • София
Моля, кажете от какво имат нужда майката и детето. Имам зимни дрешки, само кажете кой размер.

# 4
  • София, "Младост 3"
БЕБЕТО е 62см и 7кг
търсим одеало и грейка ако може - аз мога да й дам, но май ще е голяма , а и трябва негщо за тези топли сезони

# 5
  • София
Аз имам одеалце и грейка/поларен гащеризон/, и един подплатен. Намерих й телефона, но каза, че малкия е болен. Разбрахме се да се чуем през седмицата. Ще се разберем да й ги дам.

# 6
  • София
Има ли нужда от кенгуру? Имам и едно столче, което може да го ползва като шезлонг за бебето. Имам и дрешки.

# 7
  • София
Моля, пратете ми на ЛБ как и с кой да се свържа за да помогна. Нямам подходящи детски дрехи, но мога съдействам малко за хранителни продукти или просто финансова помощ.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт