При вас ли спят вашите татковци?

  • 3 189
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Искам да ви питам: "При вас ли спят вашите татковци?"
Защото нашия татко не спи с нас, все бяга в другата стая.
Казва, че го прави, т.к. аз взимам беба при нас на леглото, а него го било страх да не я затисне с тялото си.
Кажете ми какво мислите по въпроса? Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Да заедно сме спали винаги  Blush
Твоят мъж обаче е прав да се страхува за бебчо - недей да слагаш бебто при вас, след това ще си чукаш главата  smile3555 Banghead newsm29 как да я отучваш, ще си имаш големи главоболия ( не ти го казвам с лоши чувства, за ваше добро е). Слагай си я  в нейното легълце  1crib

# 2
  • Мнения: 1 937
Виждам, че си новаче!  Simple Smile

Има подобни теми във форума.

Нашите деца са в самостоятелна стая от момента, в който ги прибрахме от родилния дом.

Колкото по-рано, толкова по-добре!

А и по-здравословно за вашите взаимоотношения.

Лично мнение.

# 3
  • Мнения: 261
Да бе, страх ще го е. И моят тати опита да мине с този номер, но... Wink
Аз взимам детенце след 5 часа като се размрънка. Леглото е достатъчно широко, за да сме и тримата.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 671
Винаги е спал при нас- да си призная в началото е имало вечери когато е вземал бебето с него и е отивал в другата стая ,че аз да се наспя...
Аз съм на мнение ,че това да споделяме и радостите и тревогите покрай бебето е задължение на двама ни.Не оправдавам това :той ходи на работа и трябва да се е наспал...Според мен това си е направо "измъкване" от положението и слава богу никога не ми се е налагало да го обсъждам с мъжа ми, просто той не е давал повод за това
А относно бебето да спи при мен- аз самата много рядко съм го взимала - страх ме е аз да не го затисна ако заспя и се отпусна...Затова дори и 100пъти на нощ да се е налагало да ставам- Валето си е спял в леглото.Да ,взимали сме го при нас- докато се успокои и заспи и после пак там...

# 5
  • Мнения: 1 259
Нашият си спи при нас.Понякога ляга в другата стая,обикновенно когато е дневна смяна да може да се понаспи,защото става в 5 ч.

# 6
  • Мнения: 1 937
pepa_ilkova, виж например тази тема.

# 7
  • Мнения: 1 403
Нашия винаги е спал при нас  hug А, ти по добре не взимай беба, защото ще свикне да спи при вас и  после няма отучване  Naughty

# 8
  • Мнения: 643
Ами да при мен спи, и бебето е при нас само, че в леглото си, никога не е спало при нас, с изключение на един два пъти, като беше съвсем малко. Дори ако имах възможност, щеше да се е в негова стая, но нямаме условия за подобно нещо. Сега особенно когато вече е по- голям и не се буди съвсем през ноща.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Винаги сме спали заедно .  Laughing При първото дете той с тампони в ушите  Joy Вторият път малкият спеше в друга стая. Аз също съм против да се взема детето при нас в леглото.

# 10
  • Мнения: 7 803
при мен си спи, но малките си спят по леглата, не при нас

# 11
  • Мнения: 619
хм...
нашето бебе спи в леглото си,което е залепено до нашето т.е. си спим двамата с татито.
в началото,когато я кърмех през нощта по-често,той спеше в друга стая,за да се наспи-така решихме,понеже заспа няколко пъти на волана по време на път.реших,че е по-добре да спи сам ,отколкото да го мисля,като е на работа.
сега сме тримата в 1 стая;направихме й самостоятелна,но тя е толкова сладка,че си я взехме при нас...

# 12
  • Мнения: 1 272
Бебето си спи в леглото, а таткото при мен Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 676
Таткото с мен, децата по техните легла. Според мен това е правилната конфигурация!  Peace

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Всеки трябва да си знае леглото - таткото неговото, бебо също  Peace

Общи условия

Активация на акаунт