Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
имам момченце на една година,който прихваща всички вируси,които кака му донесе от градината.на нея й давам саменто от три месеца,но при него се колебая.ако някой е давал саменто  толкова от рано нека да ми каже нещо повече моля
Цитирай

Стара Загора

Питала съм в аптеката на "Лечител" и там казват за деца над 4 г. независимо коя от формите на Саменто. Също съм чела 4е не се препоръчва на бремменни жени. Какво решиш, но аз мисля 4е детенце на 1 год. е малко за Саменто. Аз пия и на щерката  давам, но тя е на 6.
Цитирай

мислех да давам на малката точно,когато беше на годинка,защото давах на баткото и разпитвах в аптеката.има и книга за саменто-мисля,че пишеше,че е давано на осеммесечно бебе, въпреки че няма много изследвания за действието му върху толкова малки деца.моето лично мнение е да наблегнете на плодовете и зеленчуците/най-вече лимон и киви,през зимата/ и да не даваш нищо на детето.аз се отказах от абсолютно всякакви изк.витамини и добавки-и с тях и без тях,ако решат да се разболяват пак го правят.   Smile
Цитирай
благодаря за мненията.сигурно ще се въздържа,макар да ми се иска да има някакво универсално ревение на този проблем.да се надявам че с възраста болестите ще ни позабравят smile3504
Цитирай
писах до в-к Лечител и от там ми отговориха ,че мога да давам и на двамата от саментото.сега ще чакаме за резултата. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.