Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

акумулаторна кола-джип,с дистанционно за родителя,ползвал ли е някой,доволни ли сте?  newsm78
Цитирай

sofia

Ако става въпрос за такава,в която се вози детето-можеш ли да ми дадеш приблизителни цени,а ако имаш и снимка ще си златна Smile
Цитирай

Варна

Гледах ги в ХИПОЛЕНДза по 210 лв ,снимка нямам    Sad
Цитирай

софия

един татко си развежда отрочето с нея с голяма гордост. каза, че била удобна. не му изтръпвали ръцете Smile
Цитирай

София

Ние имаме такъв мотор само че е без дистанционно,и съм доволна само дето са малко бавни.
Купих ме го от Илиенци за 50лв.
Цитирай

Имаме от повече от година.Версия полицейски джип. Много е удачно ако детето ви е малко (на нашият му го купихме на 2г) за 200лв.Особено ако се разтършувате за варианта при който дистанционното е с всички опции за контрол: тръгване, спиране, плюс всички посоки.Детето вътре си гризка солетите, а баща му си играе с най-голямата количка с дистанционно в живота си.
Цитирай

София-Лагера

Аз имам и е супер удобно.върни малко назад има такава тема
Цитирай

Варна

Благодаря ви   bouquet
Цитирай

London, Sofia

Благодаря за идеята  bouquet За 2 годинки на Гери искам да е нещо такова, но тогава ще е късна есен - 27 окт newsm78, а у дома нямаме място за съхранение, така, че май  ще е напролет покупката, а сега ще е нещо друго Thinking
Цитирай

Там...

Много ги харесвам и аз и мисля за другия рожден ден да му купим/то вече няма за кога,лятото свърши/,но чудя се дали е безопасно детето да стои вътре пък ти от старани да управляваш Thinking,ами ако му хрумне да се изправя или пък да слиза newsm78,щото моя като го качвам на количките му идват такива идеи.
Цитирай

Има си колан.
Цитирай

аз препоръчвам за деца над 2 г. тезои  с педалите на пег перего -моите наблюдения са ,че деца над 2 г. се справят с малко обяснения.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.