Есенни придобивки

  • 45 035
  • 623
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 596
Вчера си купих нов костюм, аз все с това ходя, няма как. За първи път ще нося костюм в цвят резида - оказа се, че ми отива на новия цвят на косата, шарен, червени и руси кичури. Костюма е панталон с късо сако. Сега обаче както винаги става, ще скъсявам панталона и разбира се иска хващане в талията, че моята талия е нестандартно малка.

# 61
# 62
  • BG
  • Мнения: 390
ane_sim,  хубави обувки, да са ти честити.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
ane_sim   и на мен ми харесват,,честито и на Биси и Кросамая , няма да е лошо да ги покажете,blondinka ,borjna давай те  Hug !Писка лиска и аз се присъединявам

И в лятната тема придобивките ти бяха супер и вече реших да те поздравя за добрия ти вкус!И не спирай да показваш!!!  bouquet


Аз все още нямам фотоапарат и не мога да се похваля Sad

# 64
  • Мнения: 3 457
моите са обувки

 и за дребния буйки

за каката някоко блузки като снимам ще покажа Joy

# 65
  • Мнения: 2 897
моите са обувки

 и за дребния буйки

за каката някоко блузки като снимам ще покажа Joy

Много са ви хубави обувките,със здраве да си ги носите Peace

# 66
  • Мнения: 712
Още нищо, но ми трябват обувки и блузи.

# 67
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
още нищо не съм си купила.
Харесала съм си една чанта - червна Heart Eyes, днес възнамерявам да се обзаведа с нея, ако някой вече не я е грабнал.
Гледах за обувки, ботуши, но нещо нищо не ми спира погледа и дъха.
Все цигании...
За дрехи не съм се оглеждала, със сигурност дънки трябва да си набавя.
Но си "крада" идейки от вас.  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 2 596
ane_sim   и на мен ми харесват,,честито и на Биси и Кросамая , няма да е лошо да ги покажете,blondinka ,borjna давай те  Hug !Писка лиска и аз се присъединявам

Като го стесня и подгъна панталона, може да се снимам, а може и само костюма да ви снимам, преди да съм го оправила.

# 69
  • Мнения: 3 457
мерси Зори Hug

# 70
  • Мнения: 413
Трябваше да са боти, но се случиха ботушки!Ако някой е виждал някъде хубави боти, да си каже веднага!В последните години са истинска рядкост ботите, поне тези, които заслужават внимание! Embarassed




# 71
  • Мнения: 870
Момичета както винаги покупките са ви страхотни.
Dazy много хубави ботушки, кажи от къде и колко

# 72
  • София
  • Мнения: 5 289
Дейзи жестоки са,точно такива искам и аз,ще спиделиш ли откъде ги взе и колко кинта са? Laughing

# 73
  • Мнения: 1 616
Ако някой е виждал някъде хубави боти, да си каже веднага!В последните години са истинска рядкост ботите, поне тези, които заслужават внимание! Embarassed

За боти погледни тук:
http://911.bg/a2/offers.asp?m=6&id=5074&grid=28967
Може да ти хареса нещо... Имат и магазини в София, тъй че не е нужно да поръчваш онлайн... Wink

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 926
моите са обувки

 и за дребния буйки

за каката някоко блузки като снимам ще покажа Joy
Страхотни са , но не се обиждай - буйките са оп-готини Laughing Моля сподели от къде ги купи Praynig

Общи условия

Активация на акаунт