Търся частна детска градина във Варна

  • 1 502
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Краставичке, моя колежка си отписа детето от АБЦ- центъра. Вдигнали са таксата- преглътнала го, но чашата преляла като видяла един ден с какво ги хранят на закуска- намазана филия със засъхнал пастет...ИЗобщо като цяло ми разказа, че детето не  се е чувствало добре там, макар, че са 12 деца. Не мисля, че ме лъже. Не знам... ти си решаваш...

# 16
  • Мнения: 705
БРАВОООО, мимичета, сетихте се за Франклин!!!

Защо затварят ли - ами защото в продължение на 3 месеца симона беше ЕДИНСТВЕНАТА възпитаничка там и защото жената не може да се самоиздържа! резулатът е аз - напускам работа и се прибирам вкъщи, симона - леко скучна и анти социална зима, но затова пък павел е на далавера - ще си ни има двете по цял ден!!!

ако случайно чуете, че някой инициативен варненски предприемач открие нов детски център с почасово гледане на деца, моля, свиркайте, това е нашето място за зимата!!!

# 17
тОВА За пастете направо #ShockedеЙ българинът си е българин все гледа да мине метър.

# 18
в черепаха разбрах че има полудневно и е за деца по-малки-от2-3 нагоре. Мен ми каза една мама-ходила да пита-синчето й още е на 1.6 годиники, ама й обещали че след няколко месеца ще го вземат. Но няма спане. За храната не разбрах.

# 19
  • Мнения: 2 922
АБЦ е затворена отскоро, доколкото знам.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мхм, Бейбе, кой АБСъ е затворен? Онзи в Морската до Зоото работи. И друг ли има? Thinking

# 21
  • Мнения: 4 590
нещо не ми се връзва тук
хем има недостик на детски часни градини и майките се оплакват , хем ги затварят поради липса на деца.................. newsm78
кое не е наред , таксите ли са високи изобщо как вървят незнам, и кои са всъщност часните градини във варна?

# 22
  • Мнения: 705
Мхм, Бейбе, кой АБСъ е затворен? Онзи в Морската до Зоото работи. И друг ли има? Thinking

имаше още един АБЦ на ул иван вазов, доколкото знам, ама собственичката го затвори, защото всички родители се натискали за този до зоо градината. инфото ми е 3-та ръка, не гарантирам за изчерпателност!!!

# 23
  • Мнения: 2 922
Мхм, Бейбе, кой АБСъ е затворен? Онзи в Морската до Зоото работи. И друг ли има? Thinking

Мда, да, точно този АБС в морската разбрах, че са го затворили - но временно ли или не - не разбрах  Thinking

# 24
  • Мнения: 65
Лицензираните от МОН частни градини са : Малкият принц в Чайка и Зорница на ул. Воден зад Църквата Св. Николай.
Информация от вчера: Зорница- полудневно обучение 180 лв.+40 лв. за храна. Целодневно-240 лв.+40 лв. за храна. Не се спи на обяд. Водят ги на разходка в морската градина, а за храна ходят в стола на МВР/паспортно към гарата/.Когато е студено или вали, някой родител ги взема с кола или хващат такси и отиват да ядат..../без коментар/. В група са 5-6 деца. Когато детето не ходи на градината, отбиват само от цената на храната.
Малкия принц-3200 лв. такса за м.септември до май, плаща се на три вноски. Месеците юни-август се водят летни и се заплаща по 75 лв. на седмица. Целодневно обучение със спане на обяд. През свободното си време ходят на езда.....тенис...и др. подобни мероприятия. Има осигурен транспорт по 1.50 лв. в една посока в рамките на града.
Това е положението.........

Общи условия

Активация на акаунт