РЕВНУВАТЕ ЛИ ОТ БИВШИ

  • 3 992
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
Как да кажа,.... че съм ревнива ревнива съм...ама така ме яде нещо от вътре специално за една бивша приятелка на моят хубостник.
Ама направо се разтрепервам и имам чуството че не се владея - като разбера че sms-са е от нея или че сладко си хортуват в q-то. Не знам страх ли е - че ще го загубя или чуство за собственост...това е тема какво е ревността. Ама направо не знам как да се държа.
Не искам да съм истеричка, ама нямам доверие на тази жена.
Как да се държа не знам newsm78 - в смисъл да се правяче не ми пука и да се държа мило с нея или подчертано да и покажа, да стои по далече от семейството ми #2gunfire
Абе луда работа.
Какво ще кажете по въпроса? Имали ли сте подобни случки?

# 1
  • Мнения: 5 103
Ми малко ревнувам, даже по-точно се дразня от бивши, но като цяло не ми дреме за тях Joy

# 2
  • Мнения: 1 959
Ами ние сме се разбрали да не говорим за бившите и така ни е по добре.Колкото до твоя проблем аз ако сам на теб ще се държа сладко с нея да видим дали няма да побеснее че не ти пука почнеш ли да се ядосваш тя ще ти прави повече напук ти ще се скараш с половинката и тя ще е победителката.Я си свиркай и не се вързвай на простакесите.Аз имам един израз"Убий простака с мълчание" и да знаеш,че върши работа.

# 3
  • Мнения: 221
изобщо не ревнувам от бившата/ите
аз съм толкова над тях   Crazy Blush

# 4
  • Мнения: 4 733
През годините се убедих, че по-добре нищо да не знам за миналото на човека с когото съм, защото иначе и аз се влудявам на моменти.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 067
Не, изобщо...

Някой път на майтап му казвам, че ревнувам...

Много съм любпитна даже за бившите, ама той не говори много за това...

пък и познавам някои от тях... Simple Smile

 

# 6
  • Мнения: 7 474
Не ревнувам по принцип, но ако разбера, че протичат разговори и т.н. постоянно  няма да ми е приятно и ще взема отношение. Не виждам причина за подобен контакт с "бившите" честно казано newsm78

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
От бившите не, но както описваш ситуацията тя съществува и в настоящето. Като е бивша какво прави в кю-то му и какви са тези смс-и. Естествено, че ще ревнувам.

# 8
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Не ревнувам по принцип, но ако разбера, че протичат разговори и т.н. постоянно  няма да ми е приятно и ще взема отношение. Не виждам причина за подобен контакт с "бившите" честно казано newsm78
Това и аз щях да напиша,и също не мисля че съм ревнива но ...бих се подразнила от такива отношения.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 280
Не.
Щом са бивши значи са минало, аз дори не знам кои са (никога не съм се интересувала).

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НЕ.
Вече не ме владеят отрицателните емоции.

# 11
  • Мнения: 5 026
 Май ревнувам. Всеки път когато видим някоя бивша започвам да се заяждам с него. Това май си е ревност.

# 12
  • Мнения: 3 376
През годините се убедих, че по-добре нищо да не знам за миналото на човека с когото съм, защото иначе и аз се влудявам на моменти.
Peace Абсолютно съм съгласна...Веднъж реших да разпитам и  ужасно съжалявах след това-дълго време ми беше в галвата.По-добре е нищо да не се знае.

# 13
  • Мнения: 1 416
Само веднъж ми се е случвало. Беше в началото на връзката ни, когато Георги тъкмо се беше разделил с това момиче... Тя беше много настоятелна и живееше на 5 метра от нас и аз ревнувах доста... По простата причина, че Георги е бил много влюбен в нея някога...  Rolling Eyes Основателни причини всъщност нямах, ама се тормозех - глупачка! Wink

# 14
  • Мнения: 87
Ми последната му бивша е най-добрата ми приятелка... дълго време ревнувах, баси сега и аз се чудя защо след като той беше влюбен в мен докато беше с нея, пък даже й го беше казал, ама пусто жени сме си - и най-идеалния и верен мъж да имаме пак кусури ще му измисляме, а когато се убедим, че сме единствените за него ни става скучен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт